Skocz do zawartości
Forum

Słabsza kreska na teście ciążowym a wynik bHCG


Gość E...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Robiłam test tydzień po spodziewanej miesiączce (gdyż jej nie dostałam) druga kreska była słabsza od testowej. Po paru dniach dostałam krwawienia i bóli jak przy okresie. Beta hcg wyszła 68 mlU/ml z czego oznaczenia labolatorium to: kobiety nie będące w ciąży <5,0 >lub=25 mlU/ml wskazane powtórzenie badania po min. 48 godzinach 1-10 tydzień 202-231 000, itd. Nie bardzo rozumię wynik czy powinna być ciąża? Czy to przyszła spóźniona miesiączka czy jest poronienie

Odnośnik do komentarza

Biegnij do ginekologa.. wtedy bedziesz wszystko wiedziala.. nie chce Cie straszyc ale ja mialam dwa razy taka sytuacje.. niestety oba skonczyly sie poronieniem :(
Bardzo slaba kreska na tescie, potem badanie bHCG, ktore potwierdzilo ciaze.. ale niestety przyszedl ten potworny bol brzucha.. jakby ktos mi wykrecal macice.. nagly krwotok.. duze skrzepy, czarno czerwona krew.. i diagnoza ginekologa - wczesne poronienie.. i tak az dwa razy..
Pojdz do lekarza, niech Cie zbada.. zycze duzo zdrowka, i oby wszystko bylo dobrze.. pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...