Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby mieć mniejsze piersi?


Gość justihanah

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justihanah

Co zrobić żeby mieć mniejsze piersi? Mam 12 lat urodzilam sie w grudniu więc jestem młodsza od calej klasy. Ćwiczę balet a baletnice mają maly biust!!! lub wogóle. Ja mam 12 lat 170 wzrostu i 60 kg. ćwiczę balet od niedawna lecz ćwiczylam wczesniej fitness sportowy. Czy żeby miec mniejsze piersi trzeba rtobić jakies ćwiczenia? BŁagam o pomoc jestem w depresjii. Gdyż przez mój biust ludzie żle się na mnie patrzą. Mam miseczkę C!!!

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

spokojnie, nie patrzą źle na ciebie, po prostu tak ci sie wydaje. Zapewne jesteś atrakcyjną dziewczyną i to dlatego. Pomyśl, że wiele dziewczyn w Twoim wieku w ogóle nie ma piersi i wiele by dały, żeby być w Twojej sytuacji. Na wszystko trzeba patrzeć z dystansem

Odnośnik do komentarza

Miseczka C to jeszcze nie jest strasznie duży biust. Jest wiele metod na zmniejszenie bezinwazyjne biustu ale niestety jak to w życiu bywa mało jest naprawdę skutecznych. Masz dopiero 12 lat i Twój organizm się dopiero rozwija, więc żadne diety restrykcyjne, głodówki nie wchodzą w grę. Zostają więc ćwiczenia. Jedno takie ćwiczenie Ci przedstawię:
Kładziemy jedną dłoń na podwyższeniu ( np na książkach - tak aby wysokość podwyższenia wynosiła jakieś 30 cm), druga leży na podłodze. Ręce są wyprostowane, szerzej niż na szerokość ramion. Nogi ugięte w kolanach, ze stopami w powietrzu i ściągniętymi palcami. Nogi trzymamy złączone ze sobą. Na rękach i kolanach utrzymujemy cały ciężar ciała. Ręce uginamy w łokciach zbliżając się klatką piersiową jak najbardziej ku dołowi. Nogi trzymamy nieruchomo, cały czas w tej samej pozycji. Warto zauważyć, że biodra również są nieruchome, nie opuszczamy ich, cały ruch wykonują jedynie ręce.Wykonujesz ruch tak jakbyś robiła pompki. Dłoń, która jest na podwyższeniu, mimo iż znajduje się wyżej, także wykonuje pełny ruch, od wyprostu do zgięcia. Trzeba także pamiętać, że dłoń opartą o nasz przyrząd pomocniczy należy zmieniać. Nie ćwiczymy cały czas jednej strony. Robimy 3 serie po 10 powtórzeń i zmieniamy rękę umieszczoną na podwyższeniu.

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy miseczka C? Porównaj rozmiar 65C do rozmiaru 100C, miseczka nic nie mówi o rozmiarze piersi, tyle, że różnica między obwodem w biuście, a pod biustem to niecałe 20cm.
Ja jestem sporo niższa od Ciebie, a noszę rozmiar 65F, miseczka F może wydawać się straszna, zaraz pewnie pomyślisz, że wożę swoje piersi przed sobą na taczce. Ale to nie prawda, bo moje piersi według mnie są średniego rozmiaru, takie akurat, nie za małe, ani nie za wielkie.

Odnośnik do komentarza

ja też mam miseczkę D i wiem o czym mówisz. kiedyś spodobał mi się taki gorset. Ale miał te gąbki i przez to wyglądałam dziwnie. BO talia mi się zrobiła jak osa a biust z D do H zrobił. Przez to miałam zaburzoną całą sylwetkę

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Marlenka17

odkąd przytyłam zaczęłam nienawidzić swoich piersi. Mimo że nie są one jakieś bardzo duże (miseczka C) bardzo przeszkadza mi ich wygląd. Zawsze byłam płaska jak deska. Teraz żeby JE ukryć nosze obcisla staniki sportowe. to naprawdę pomaga. Wydają się dużo mniejsze! polecam. :D

Odnośnik do komentarza

Ale niektóre to przeżywają....
Jednak ma duże piersi, inna średnie, trzecia małe, a czwarta wcale nie ma. No i co z tego? Każda ma swój urok i znajdzie się facet, który pokocha ją właśnie taką. Nie ma co oceniać, która jest lepsza, bo wszystkie są zupełnie inne! Piszecie takie pierdoły, że jak tu dziewczyny w większym biustem wchodzą to mogą w kompleksy wpaść! Dobrze, że nie widać waszego braku wrażliwości, też musiałybyście ją ukrywać.
Sęk tkwi w tym, że nie wszystko liczy się wyglądem fizycznym, kobieta powinna być wrażliwa chociaż trochę.. To jest bardziej kobiece niż tona makijażu, czy półmetrowe tipsy.

Odnośnik do komentarza

Po co zmniejszać piersi w rozmiarze C??? Przecież to jest idealny rozmiar, nie jest za duży, ani za mały.
A jeśli chodzi o staniki z push upem. Dziewczyny, macie rację, że jest ich zbyt wiele, szczególnie tych wypchanych jak poduszka do spania (tragedia, jak tu się czuć komfortowo gdy ma się w staniku gąbkę o grubości 4 cm) ;p jednak żadnym piersiom nie zaszkodzi gdy będzie je trzymał stanik z minimalnym push upem, który ładnie podnosi i złącza piersi. Ja mam ten problem, że choć biust mam spory, to jednak szeroko rozstawiony. Kupuję więc staniki, które mają tylko troszkę puh upu w dole miseczki, bo ładnie łączą moje bimbałki hehe. Poza tym między innymi dzięki temu po porodzie i po karmieniu piersią (choć krótkim) nie mam obwisłych worków :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...