Skocz do zawartości
Forum

Mój pierwszy raz, jak sie zabezpieczyć


Gość Czekoladowaaax11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekoladowaaax11

Hej wszystkim, z chłopakiem planuję jutro swój pierwszy raz. Mam dopiero 16 lat, ale go kocham i to jest moja własna decyzja, aby pójść z nim do łóżka. Jestem trochę podekscytowana, ale bardzo się boje, ponieważ boje się, że mogę zajść w ciąże, dlatego proszę was o pomoc. Do ginekologa nie pójdę, bo z tego co mówiły mi koleżanki, trzeba iść z rodzicem, a ja nie planuję aby oni się o tym dowiadywali
Szukałam "najlepszych" gumek po internecie, ale wszędzie piszą co innego, dodatkowo sama prezerwatywa według mnie jest słabą metodą antykoncepcji i chciałabym coś jeszcze, aby mieć samą przyjemność z pierwszego razu, a nie strach przed ciążą.
Proszę was o porady i pomoc.
Okres mam nieregularny, ostatni raz miałam 14 grudnia i wystąpił on po 23/24 dniach, już dobrze nie pamiętam. Wcześniej miałam co 21/22 dni.

Odnośnik do komentarza

Na wyliczanki nie licz dobrze Ci radze. Zawsze sie cos moze spoznic. Prezerwatywa obowiazkowo natomiast dodatkowo to zostaja albo globulki dopochwowe (ale nie wiem czy potrzebna teraz recepta czy nie) lub masci /srodki plemnikobojcze. Sama nie wiem co jeszcze bo krazki sa na recepte,plastry tez. Na raz nastepny lepiej idz do ginekologa tak ogolnie bo jak sie wczesnie zaczyna wspolzycie to wymagane jest wczesniejsze zrobienie np.cytologii.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...