Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża urojona?


Gość anaksar

Rekomendowane odpowiedzi

Odbyłam stosunek pod koniec listopada 2010 r. Od tej pory zrobiłam 2 testy beta hcg jeden 18 dni od stosunku, drugi 3 miesiące. Wyniki obu < 1. Miałam miesiączki regularnie jednak były one znacznie krótsze i bardzo skąpe. Nie potrzebowałam więcej niż jednej podpaski dziennie. Miałam również robione usg dopochwowe pierwsze 11 tygodni od stosunku - lekarz stwierdził że widzi pęcherzyk po którym nastąpi owulacja, drugie usg miało miejsce w 15 tygodniu od stosunku - lekarka stwierdziła że nie widzi ciąży i że endometrium jest cienkie. Pomimo tego mam wrażenie że znacznie urósł mi brzuch- nie dopinam się już w spodniach i że czuje łaskotanie w podbrzuszu. Czy powyższe testy stuprocentowo wykluczają ciążę? Czy może istnieć inna przyczyna moich objawów? Czy może to moja psychika zmienia moje spostrzeganie rzeczywistości? Czy jest sens pójście do kolejnego ginekologa czy może potrzebna mi raczej terapia? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Pójdź do sprawdzonego ginekologa i porozmawiaj z nim o swoich obawach, niech Cię zbada i oceni czy jesteś w ciąży czy nie. Być może jest to ciąża urojona i wtedy udaj się na terapię, aby sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...