Skocz do zawartości
Forum

Problemy na tle kompulsywnym


Gość Anonimowo9809

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimowo9809

Witam, mam spory problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic, jest to dla mnie trudne i zenujace. Na poczatku zmagalm sie z anoreksja a teraz cierpie na kompulsywne odzywianie. Czytam o tym wiele naukowych artykulow i wyprobowalam jakies 6 naukowych metod na radzenie sobie z tym problemem, uczeszczam do psychologa, ale zaczytam watpic czy cokolwiek jest w stanie pomoc osoba na to cierpiacym, tocze z tym prawdziwa walke jednak zawsze przegrywam, jestem zmotywowana do dalszej walki jednak jestem rownie pewna ze nie da sie tego wyleczyc i jestem skazana na nadwage...

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowo9809

Pragne dodac ze chce zrobic to dka swohego zdrowia, dlatego mi zalezy i nie chce sie poddac ponad to kocham sport, glownie fitness i bieganie, robie to tak czesto jak pozwalaja mi na to warunki szkolne czyli jakies 3 razy w tygodniu czasem 4 jednak to rowniez uniemozliwia mi sport gdyz na raz potrafie zjesc 2000 kcal i nie nan wtedy szans na chocby kiwniecie palcem, sapie jakbym wazyla 100 kg, pewnie z reszta niedlugo do tego dojdzie, na dodatek zdaza mi sie to coraz czesciej, czasem jednak wystepuje u mnie motywacja na tyle silna ze udaje mi sie wytrzymac 8 dni, wiem jak to brzmi ale prosze mi wierzyc przy ostatniej czestotliwosci to spory rekord

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...