Skocz do zawartości
Forum

Dziwna miesiączka a ciąża


Gość malaja

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej w dniu spodziewanej miesiączki dostałam krwawienia i bóli takich jak przy normalnej miesiączce, jednak ta nie jest taka normalna. Mam takie jakby upławy lekko czerwone lub brązowawe, miesiączka nie jest obfita jak zawsze a ból minął taki jak przy miesiączce mam i teraz lekko mnie pobolewa podbrzusze licząc dniami dzisiejszy dzień jest 12 dniem od stosunku, który był w dni płodne. Odrzuca mnie od papierosów a palę od prawie 10 lat i temperatura ciała się waha od ok. tygodnia między 37,1 a 37,5. Czy jest możliwość , że to nie jest miesiączka tylko implantacja ? I ile czasu poprzez implantację może trwać krwawienie łudząco przypominające miesiączkę? i czy przy implantacji występuję również ból przypominający miesiączkę? i kiedy można zrobić test? z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Zapłodnienie jest rzeczywiście możliwe. Aby się przekonać, czy rzeczywiście miało ono miejsce, proszę wykonać test ciążowy. Jeśli minął termin spodziewanej miesiączki, można robić test. Trzymam kciuki za "fasolkę"!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...