Skocz do zawartości
Forum

Mało wód płodowych w 39 tygodniu ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie
Bardzo proszę o państwa odpowiedz
19 listopada miałam zgłosić się do placówki szpitalnej na obserwację już do porodu ponieważ lekarz prowadzący dzień wcześniej stwierdził mało wód płodowych. AFI 4 Termin porodu miałam na 22 listopada. W szpitalu miałam wykonane podstawowe badania z krwi mocz ekg ktg do tego usg oraz badanie ginekologiczne gdzie stwierdzono że szyjka jest jeszcze wysoko i daleka droga do porodu.Na obchodzie lekarzy zgłaszałam że pobolewa mnie dół brzucha i mi twardnieje. Była to dla mnie nowość bo w pierwszej ciąży tego nie miałam. Następnego dnia 20 listopada zero badań nic. Tej nocy całą noc pobolewał mnie brzuch czułam normalnie ruchy dziecka po 5 rano 21 listopada odszedł mi czop śluzowy i znikło tętno dziecka......zmarł mi wewnątrzmaciczne...Urodziłam go siłami natury ważył 3500g taki duży ładny zdrowy chłopiec...
Proszę o państwa odpowiedz czy państwa zdaniem jest to możliwe że jak jest mało wód płodowych to mogło do tego dojść? czy państwa zdaniem jest to zaniedbanie lekarzy ? czy nie powinnam mieć robione codziennie usg ? czy nie należało się od razu wywołać poród lub zrobić cesarkę ? dla pewności wszystkie badania w ciąży miałam prawidłowe całą ciąże przechodziłam bezproblemowo. Nie mam jeszcze wyników sekcji.
Bardzo proszę o odpowiedz
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...