Skocz do zawartości
Forum

Gdybym byla śmiała juz dawno poznalabym jakiegoś chłopaka ;(


Gość Linka2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dziewczyn które narzekają na samotność mówię o tych smialych ktore mają dobry konktat z płcią przeciwną. .Jest tyle portali randkowych w których mozna się dopasować, bo nie każdy w realu obraca sie w środowisku gdzie można bylo by kogoś poznac wartego uwagi. .Znam dużo par które sa szczęśliwe, planują dom i przyszłość dzieki internetowi, co to za problem dla osoby smialej żeby wymienić sie fb,a potem umówić się na randkę, w dzień na neutralnym gruncie raz sie trafi palant,drugi raz ale za którymś razem urzeknie cie któryś "..Dlatego ciężko zrozumieć mi osoby śmiałe które nie mają problemu z face to face a nadal sa:same! Gdybym byla odrobine smielsza i pewna siebie nie wahalabym sie chwili dłużej. .Ale jestem taka zagubiona cichą szara myszką i paraliżuje mnie gdy jakiś facet spojrzy na mnie na ulicy nie mówiąc o rozmowie i spedzeniu z nim czasu. .Czuję ze skompromitowalabym się na tej randce i miała bym traumę do końca życia. ..Juz prędzej umowilabym sie kiedy sie ciemni wtedy czulabym sie pewniej ze nie widać mniee calej mimo ze jakoś brzydka nie jestem. . ;(

Jak sobie pomóc? ;(

Odnośnik do komentarza

~GrzegorzGrzegorz
Cześć . To moze czas najwyższy na przełamanie swoje nieśmiałości?
Moze wymienimy sie fb ? ;)

sory ale jak bede chciala kogos poznac to wejde na czat czy zaloze portal..Tu nie chidzi o poznawanie sie prrz internet i pisanie zeby przełamać bariere.Bo tutaj nie mam problemu zeby pisac z obcymi facetami, nie wstydze sie o niczym pisać moze dlatego ze nie patrze w oczy tylko monitor. ..Pisalam z tysiącami facetami ale to nawet w odrobinie nie zwiekszylo mojej pewności i nie sprawilo ze stalam sie smielsza do nich w realu..Chyba nawet wrecz przeciwnie im bardziej u3muje kontakt wirtualny z facetami tym w realu bardziej ich unikam i się wstydzę. ..Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi sie przełamać ten paniczny lęk. ... ;(

Odnośnik do komentarza

Niby jesteś śmiała w internecie, a jak chłopak fajnie zareagował, to zwijasz żagle, dając mu przy okazji po łapach.

A dlaczego te śmiałe mają szukać znajomości w internecie? One wolą widzieć ,pobierać informacje calą sobą, widzieć jak chłopak na nie reaguje, bez zaocznego wymądrzania się. Wlasne wszystkie zmysly mogą też okłamać, ale pewnie mniej niż pisanina w internecie. Myślę, że dlatego jeszcze część dziewczyn preferuje zapoznawanie się w realu, chłopaków zresztą myślę, że tez.

A Ty trenuj przebywanie w mieszanym towarzystwie, najlepiej w fajnych okolicznościach np .sport, hobby. Wtedy nie będziesz się chciala zapaśc pod ziemię, gdy sympatyczny facet spojrzy na Ciebie na ulicy, tylko się do niego uśmiechniesz jak będzie w Twoim typie. Zyczę odwagi.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

E tam gadanie takie. Tutaj nie ma co trenować jak się jest śmiały to jest się już od małego. Jeśli jest już dorosła i wciąż jest nieśmiała to i tak już będzie do końca jej dni;-) Oczywiście jeśli przełamie się i odważy zaprzyjaźnić się z jakimś mężczyzną to wtedy może przyzwyczaić się jakoś do niego i trochę będzie śmielsza. No ale co z tego skoro do innych ludzi nadal będzie nieśmiała xD

Odnośnik do komentarza

Też jestem bardzo nieśmiały i mimo, że może i jakiś tam postęp w ostatnim czasie zrobiłem, bo się zaprzyjaźnilem z paroma dziewczynami, to co z tego skoro jestem dla nich tylko aseksualnym kumplem, bo w życiu by mi odwagi nie starczyło żeby pokazać czy powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba.
Trudno się mówi, tak widocznie ma być i my - nieśmiałe pierdoły juz zawsze będziemy sami. :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...