Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych1


Gość aga_m88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pod koniec czerwca wzięłam ostatnią tabletkę Yasminella i po kilku dniach miałam krwawienie z odstawienia. Od tej pory zaprzestałam brać tabletki. Na kolejny okres czekałam do 3 sierpnia. Był dość krótki. Od tamtej pory nie mam okresu. Chciałam na nowo rozpocząć przyjmowanie tabletek ale niebawem miną 3 miesiące a okresu jak nie było tak nie ma. Dodam, że w tym czasie uprawiałam sex tylko raz i to z zabezpieczeniem, więc ciąża raczej odpada. Moje pytanie brzmi czy konieczne jest czekanie na kolejną miesiączkę, czy mogę zażyć tabletkę bez miesiączki. Domyślam, się ,że muszę czekać, ale wolę się upewnić, Wizytę u ginekologa mam wyznaczoną na 26 listopada. Mam czekać, czy udać się wcześniej ze swoim problemem? nie ukrywam, że tak długi brak miesiączki powoduje, że trochę się martwię. Czy to normalne, że tak długo organizm się regeneruje?

Odnośnik do komentarza

Do wszystkich kobietek, które nie mają okresu po odstawieniu tabletek ja też tak miała. Też mi się podział okres i to w dodatku 2 bo 1 normalnie wystąpił po odstawieniu. Ale to jest normalne. Moja koleżanka czekała na okres 4 miesiące, spotkałam się nawet z sytuacją gdy ten czas oczekiwania wynosił 9 miesięcy. Nasze organizmy to takie skomplikowane i indywidualne urządzenia, że szok. Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest udać się do ginekologa który zadecyduje co z tym fantem zrobić, czy czekać czy wywołać.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jakiś czas temu zaczęłam stosować antykoncepcje, zaczynam brać 2 opakowanie. Gdy skończyłam brać 1 opakowanie krwawienie wystąpiło po 3-4 dniach po odstawieniu, było to jakoś na początku (tego) miesiąca, do tej pory nei dostałam miesiączki, zazwyczaj występowała u mnie 11-15 dnia miesiąca i z miesiącem coraz wcześniej... jest 17 października a ja dalej nie mam okresu i zaczynam się martwić powoli. Miesiączki przed przyjmowaniem tabletek miałam baardzo bolesne, teraz po krwawieniu z odstawienia lekko pobolało mnie podbrzusze i koniec, w tym czasie towarzyszyło mi trochę stresu, staram się wykluczyć ciąże, bo nie pominęłam żadnej tabletki, jedynie małe spóźnienie o parę min miałam. Czy jest jednak jakaś możliwość, że mogłam zajść w ciąże? Z jakiego powodu dalej nie mam miesiączki?

Odnośnik do komentarza

Witam!
mam wielki problem odstawilam tabletki miesiąc temu, wybrałam tylko jedno opakowanie i pół , przerwałam ponieważ źle na nie reagowałam na nie. po 2 dniach dostałam krwawienie z odstawienia. ALe do dnia dzisiejszego nie dostałam 'normalnego' okresu! od dnia zaprzestania brania tabletek współżyłam regularnie z moim narzeczony i zawsze koniec był we mnie i było tak przez cały miesiąc . robiłam test ale wynik był negatywny test robiony o 21 pod wieczor. Duże jest prawdopodobieństwo ciąży gdy okres spóźnia się 9 dni , temp. w pochwie 37,3 i mam bolace piersi i pobolewa mnie prawy jajnik . jeszcze jedno kilka dni nagle spadła mi temp na 36,6 i tak było przez jeden dzień a potem znowu podwyższona temperaturka czy mogę być w ciąży ??

Odnośnik do komentarza
Gość trelemorele123

Witam!
Przez 2,5 roku przyjmowalam tabletki novynette, miesiac temu postawnowilam odstawic srodek, teraz cykl moj trwa juz 39dni. Czy jest to normalne? podczas 35dnia uprawialam peeting, kilka kropli splynelo na moje krocze, zaraz po tym wytarte. Czy jest mozliwe ze zaszlam w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Witam
Prosze mnie nie wyśmiewać, jestem chłopakiem i martwie się o moją dziewczynę...
Otóż, odstawiła tabletki Novynette 11 listopada 2012 i okresu dostała 15, czyli 4 dni po odstawieniu. Brała 2 opakowania. Teraz jest już 18 grudnia, minęło już 33 dni, a okresu brak. Dodam, ze współżyliśmy razem wtedy, gdy odstawiła tabletki, z zabezpieczeniem i bez. Teraz pytanie: czy spóźnienie okresu może być wywołane odstawieniem tabletek? Czy jest ryzyko, że zaszła w ciąże? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny:) mam mały problem brałam normalnie tabletki antykoncepcyjne skonczyłam je na poczatku grudnia i po 8 dniach przerwy w którym powinnam dostac okres nie dostałam go do dnia dzisiejszego.. Pomóżcie mi co może byc przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...