Skocz do zawartości
Forum

Jak zajść w ciążę po dwóch ciążach pozamacicznych?


Gość panda19833

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panda19833

dzien dobry, ponad 2 lata temu mialam ciaze pozamaciczna na prawym jajowodzie. po 5 miesiacach bylam juz w drugiej ciazy pozamacicznej tym razem na lewym jajowodzie. oczywiscie probuje dalej zajsc ale nic z tego nie wychodzi od tamtej pory. jaka metoda bedzie dla mnie najlepsza na zajscie w ciaze??? czy dalej probowac naturalnie czy in vitro?? lekarze nie chca ze mna rozmawiac jak im mowie o tych ciazach. moze sprobowac badania na droznosc??/ mam 28 lat. bardzo prosze o odpowiedz. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość panda19833

bylam u lekarza. w bialymstoku to jeden od razu powiedzial ze in vitro. potem drugi to na jakies lekcje naprotechniki kazal chodzic. i on nie uznaje in vitro. potem bylam u k]lekarza u mnie w miescie to jeden kazal in vitro niedawno bylam u innego to tez in vitro. i nie chca ze mna rozmawiac np o sprawdzeniu droznosci jajowodow. a moze ja bym chciala sprawdzic najpierw moze jajowody mam zablokowane moze uda sie je udroznic??ja nie wiem jaka jest przyczyna takich ciaz. niedosc ze wogle od 5 lat sie staram to jeszcze jak w koncu sie udalo to tylko to. i teraz ponad 2 lata znowu nie moge zajsc w zadna ciaze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...