Skocz do zawartości
Forum

Czy można uprawiać seks podczas imprezy i tego nie pamiętać?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość by uprawiać sek nawet o tym nie wiedząc? Ostatnio byłem na imprezie i w pewnej chwili bardzo słabo się poczułem. Zastanawiałem się czy czegoś nie dosypano mi do piwa czy może za dużo wypiłem. Kilku momentów w ogóle nie pamiętam z tej imprezy. I tutaj moje pytanie. Czy jest możliwość, że mogłem uprawiać sek w ogóle nawet o tym nie wiedząc czy raczej taki fakt pozostałby w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Gość sek rectal

Odswiezyc pamiec mozesz sobie narkotykami. Sęk w tym ze popadniesz prawie napewno w psychozę albo dostaniesz schizofreni, nie mowiac juz nic o tachycardii, albo o aresztowaniu przez guardia nationale. Kolejne lajny podnosza ryzyko demencji i adhedonii. Po to sa wlasnie proszki, strzykawki, fajki, gruszki do lewatywy zebys umieral na raty z finalem w szpitalu lub 2 metry pod korzeniami kwiatkow wachanych od spodu. Jesli nie bylo z Toba znajomych popros jakiegos duzego faceta ktory tam byl, agreywnego zeby Ci 'Yebnał' to moze odswiezy Ci to pamiec. Finalem Twjej imprezy bedzie kupa, perstatyka jelit podwyzszona, duza zrenica badz moze nawet soczewka powiekszona. Zapytaj na forum co tam sie dzialo. Dosypano Ci tabletek lub wstryzknieto Ci proszki lub susz. To prawie pewne. Bedziesz mialczal i szczekal jak SEK albo AMG bez kaganca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...