Skocz do zawartości
Forum

pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat uczę sie i pracuje. Mianowicie chodzi o to ze jestem w 8 tyg ciąży juz zanim sie dowiedziałam o ciąży ( oczywiście z radością) związek sie sypal i teraz po prostu martwię się co bedzie przez co kompletnie zamknęłam sie w domu. Rodzicom jeszcze nie obwieściłam tej nowiny. W związku coraz gorzej. Ciągle zakaz wychodzenia, spotykania sie ze znajomymi. Chciałam skończyć ta szkole ale dowiedziałam sie od chłopaka ze mam zajac sie tylko opieka nad dzieckiem. Ciągle pretensje. Rozmowy nic nie dają. Czasami zastanawiam się czy po prostu nie bedzie mi samej lepiej.... Ale tu kolejny problem. Boje sie relacji rodziców na to ze spodziewam sie dziecka a nie potrafię dogadać sie z ojcem dzieciątka.... Strasznie dołuje mnie ta cala sytuacja. Doradźcie cos... ;(

Odnośnik do komentarza

Witaj
to trudna decyzja- tym bardziej ze teraz powinnaś mieć spokój a nie stresy.
Wiadomo ze lepiej żeby była pełna rodzina- ale skoro do ojca dziecka nie docierają Twoje argumenty- a z tego co piszesz nie chcesz źle - skończyć szkole - to jednak może lepiej się rozstańcie jak się masz ciągle denerwować ? w każdym razie nie bierz od razu ślubu- jak się dziecko urodzi to zobaczysz jak to będzie.
powiedz jednak rodzicom. jesteś zaradna- uczysz się pracujesz myślę ze Ci pomogą.
Pozdrawiam i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

otoja11, nie zwlekaj z rozmową z rodzicami na temat Twojej ciąży. Wierzę, że Ci pomogą, tym bardziej, że jesteś zaradna - uczysz się i pracujesz. Co do relacji z partnerem, postaraj się z nim szczerze porozmawiać. Nie musisz brać z nim ślubu, ale zobacz, jak dalej będzie układał się Wasz związek. Nie rezygnuj z edukacji, bo to furtka do lepszej pracy w przyszłości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...