Skocz do zawartości
Forum

psychiczna zapasc :(


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawie swoją sytuacje. Od miesiąca spotykam sie ze swoją obecną dziewczyną. Wszedłem w końcu poważny związek po 2 latach bycia samemu. Trafiłem na osobę która ma podobny charakter do mnie. Pozatymod tego czasu miłosci szukałem głownie można powiedziec na siłe. Czy to katalog gg czy fotka.pl czy wreszcie sympatia.pl Po roku siedzenia na sympatii udało mi sie poznac osobę z którą niedawno sie zwiazałem, jakies miesiąc temu. Poznałem jej rodzine, fajne ma rodzenstwo itp Czuje juz mniej uczucia do niej. Chciałem sie rozstac nawet ale po przemysleniach głębokich nadal jestem przy niej... Nie chce szukac miłosci na siłe korciło mnie czasem by wrócic na ten portal, nie chciałbym popełnic takiego błędu jak zrobiłem w ostatnim zwiazku, Po rozstaniu 2 miesiace błagałem byłą o powrót. Poznawałem osoby na portalach takich jak podawałem ale nic jednak one nie były dla mnie. Starałem sie o osoby które nie chciały ze mną byc... W koncu poznałem swoją obecną dziewczynę która mnie doceniła takim jakim jestem, docenia nawet moją pasję a ja trochę sie czuje zrezygnowany bo w głowie miałem mysli : "Co by było gdyby" Rodzina mnie wspiera doradza mi bym nie konczył tego zwiazku bo za mało czasu by sie lepiej poznac, a może cos wiecej odkryjemy a nie chciałbym wracac do dawnych czasów by skakac z kwiatka na kwiatek. Wiem ciezko wyjsc z nałogu bycia na portalach randkowych ale Chciałbym to zrobic.. Ciagle mam w głowie sława z poprzednim zwiazku : Musimy sie rozstac itp Przez negatywne mysli mam mętlik w głowie,sciska mnie w zoladku. Z drugiej strony nie chce stracic wyjatkowej osoby i cierpiec w samotnosci z drugiej strony korci mnie do robienia czegos złego A ta dla mmnie osoba jest dla mnie ważna nie chciałbym jej zostawic i porzucic Kocham Ją naprawde. Jestem straszny samotnik bez przyjaciół rodzina mi doradza polubili moja dziewczyne wierzą ze stworzymy fajna pare... Może ozywic jakos troszke obecny zwiazek ?? Bo nie chce juz szukac nikogo innego na siłe...Nie chcialbym trafiac na nieodpowiednie osoby.
(Wiem ze troche chaotycznie napisałem, pisałem co mi na mysl przyszło) Jestem w zwiazku na odległosc ok 80 km nas dzieli jade do niej w weekend potesknilismy troszke

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co czujesz do dziewczyny, z którą aktualnie się spotykasz. Czy rzeczywiście nic do niej nie czujesz i jesteś z nią tylko ze względu na namowy ze strony najbliższej rodziny? Czy po prostu szybko się nudzisz i potrzebujesz zmian? Napisałeś, że spotykasz się z nią od miesiąca. Uważam, że to dość krótko, by stwierdzić, czy chce się być z daną osobą, czy nie. Może rzeczywiście dajcie sobie czas na lepsze poznanie się, a kiedy już będziesz miał więcej informacji, zdecydujesz, czy chcesz być w tym związku, czy raczej z tej mąki chleba nie będzie. Pozdrawiam i życzę samych dobrych decyzji!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...