Skocz do zawartości
Forum

napad lęku


Gość noxis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj podczas codziennego pływania w basenie naraz dostałe nagłego ataku Paniki, zrobiło mi się gorąco oraz serce zaczęło szybciej bić. od razu poszedłem się szybko przebrać i wróciłem do domu, jeszcze przez pewien czas czułem zaniepokojenie, po jakiś 2-3 h spotkałem się z kolegą, to trochę mnie uspokoiło, lecz nie do końca. dziś cały dzień jestem jakiś nie swój, nie wiem czym to mogło być spowodowane, pierwszy raz miałem coś podobnego... co to mogło być ?

Odnośnik do komentarza

Czy w ostatnim czasie żyłeś w stanie lęku i napięcia? Odczuwałeś wzmożony stres? Jeśli tak, to prawdopodobnie napad lęku był zwieńczeniem Twojego napięcia psychicznego. Popracuj nad radzeniem sobie w trudnych sytuacjach. Zadbaj o wsparcie z zewnątrz, dbaj o zdrową dietę i aktywny wypoczynek, który pozwala zredukować wewnętrzne napięcie. W razie konieczności skonsultuj się z psychologiem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

dziękuję za odpowiedz, co do ostatniego czasu to obecna praca jest dosc stresująca, oraz kilka sytuacji ostatnimi czasy były powodem wzmożonego stresu... studia, chęć zrzucenia wagi, oraz jedna wstydliwa dla mnie stuacja oraz mało snu ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza

Witam Cię miałem te same objawy co ty było kilka lat temu z 5 lat stało się to w domu byłem wzywałem pomocy czułem jakbym miał zemdleć musiałem jechać na pogotowie lekarz zbadał mnie stwierdził że nic mi nie jest to na tle psychicznym z biegiem czasu objawy nasilały się tak że utrudniały mi codzienne funkcjonowanie najgorsze z objawów uczucie duszenia sie w sytuacjach stresowych i tak zacząłem leczenie u psychiatry i psychologa była terapia przyjmowałem leki antydepresyjne wszystko się uspokkszyoiło nadal biore leki ale w mniejszych dawkach to najgorszy okres w moim życiu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...