Skocz do zawartości
Forum

Brak zaufania do partnera


Gość melania28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila1111111

Witam
niebardzo wiem od czego zaczac jestem z partnerem 3 lata ponad,rok temu zareczylismy sie,planowalismy przyszlosc slub rodzine,pare miesiecy temu sama odkrywalam ze ma dzieci,wowczas powiedzial prawde z dwiema roznymi kobietami,i byl zonaty z jedna z nich jak to wsz uslyszalam to moj caly swiat sie zawalil,gdzie planowalismy wspolne dziecko myslac ze to bedzie nasze piewsze.jestem w ciazy z nim I powiem szczerze ze nie radze sobie z tym wsz,na 90% odejde zjade do pl z dzieckiem,nie wydaje mi sie ze przejmuje sie mna I dzieckiem,a kiedy jezdzi odwiedzac tamte dzieciaki to we mnie wsz sie gotuje,taka glupia bylam zakochujac sie z takim czlowieku,b ciesze sie ze bede miala dziecko a po tym zwiazku nie zamirazam wchodzic w zaden inny zwiazek,nie ufam zadnemu mezczyznie przez niego,teraz tylko zastanawiam sie czy nie podawac jego danych na akcie urodzenia czy dac I zdobyc obywatelstwo brytyjskie dla dziecka,co mam robic czuje ze mam depresje jestem prawie 4 miesiace w ciazy a nie czuje sie szczesliwa w zyciu,wszedzie w jeg mieszk zdj dzieci w jego tel pelno zdj to wsz mnie prtzerasta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...