Skocz do zawartości
Forum

doradzcie cos


otoja11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ogromny problem w sumie nie wiem od czego mam zacząć. Mam 20lat okazalo sie ze z narzeczonym jestem w ciąży nie jest to problem ponieważ spodziewaliśmy sie ze tak bedzie a raczej" problemem" jest moja mama. Odkąd pamiętam wszystko musiało isc po jej myśli... Zawsze miala ale o wszystko. I zastanawiam sie jak mamy jej o tym powiedzieć. Zawsze sugerowała sie zdaniem znajomych a nie swojej rodziny. Wiem ze tata by się cieszył ale wiadomo ze co mama powie to świętość i doskonale wiem ze jak tylko sir dowie to szybko wystawi mi torbe za drzwi..doradźcie cos.

Odnośnik do komentarza

Masz 20 lat a z tego co piszesz wynika, że jednak to TY masz problem albo raczej będziesz mieć jak mama wystawi ci walizki za drzwi. Przecież jesteś dorosła więc żyj jak dorosła, odpowiedzialna osoba a nie jak pijawka. Mamusia nie jest potrzebna ci do szczęścia!!!!! Przecież masz chłopaka i dzidziusia w drodze jak planowaliście. Szkoda tylko, że już koniec tych planów. Co dalej? POMOCY??? MASZ PROBLEM !!!! NA WŁASNE ŻYCZENIE !!!
Jeśli mamusia się udobrucha to nie traktuj tego jako coś co ci się po prostu należy !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...