Skocz do zawartości
Forum

Dziecko nie chce zasypiać w łóżeczku


Gość fifi84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moja córcia ma 9 miesięcy i często budzi się w nocy na jedzenie próbowałam piers zastąpić wodą mlekiem modyfikowanym, herbatką, nosiłam na rękach kołysałam lecz to nie pomaga, zaczyn krzyczeć jakby ją ktoś ze skóry obdzierał, takie scenki robi również w dzień.Potrafi zjeść zupkę przed pójściem na popołudniową drzemkę i dopchnąć jeszcze mlekiem, mimo ze daję jej zupki do momentu kiedy nie zacznie odmawiać. W dzień nie chce sama spać jak leżę obok niej potrafi zdrzemnąć się nawet 2 godziny lecz gdy ja zaraz wstanę od niej to nie upłynie 10 minut budzi się> W nocy nie chce spać w łóżeczku wkładam ją jak zaśnie przy mnie lecz ja nie zdążę się położyć i przykryć a ona już płacze!! w dzień zostawiam ją żeby samam zasypiała płacze czasami dośc długo kopie nogami lecz gdy zrobi mi się jej szkoda biorę na ręce reakcja jest następująca odrazu jest cisza i po chwili noszenia zasypia ponieważ jest zmęczona tym krzyczeniem Proszę o porady co mam robić jak nauczyć smyka i jak być twardym żeby nie ulegać Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość władysława1

Może Twoja córeczka potrzebuje więcej kontaktu z mamą i dlatego się budzi, kiedy odchodzisz. Kiedy Cię nie ma w pobliżu jej poczucie bezpieczeństwa znacznie malej. Postaraj się wykazać się cierpliwością, staraj się ją bardzo często tulić. Karmienie w nocy jest dopuszczalne do 1,5 roku życia. Potem jest to odradzane ze względu na higienę jamy ustnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...