Skocz do zawartości
Forum

Zimno


Gość pythonka

Rekomendowane odpowiedzi

zimno mi i dzis idac i caly dzien spedzajac na zakupach, idac od galerii do galerii, a to przez rynek, tak zmarzlam! Tak... mam ochote o tym opowiadac lecz nikt mnie nie zrozumie, nikt nie umie pojac jak bardzo wplywa na mnie zimno i odczuwam je bardzo , spotegowane..nawet wy tego nie zrozumiecie, lecz dzis przezylam cos okropnego i szkoda ze nawet nikt nie spyta mnie hej co u Ciebie? bo czuje sie tak jakby zycie mi sie zawalilo...to nie zaden zart. Poprostu zimno ma wladze nad moim cialem, moje rece sa zimne a ja jestem w dreszczach i gardlo mnie szczypie :(

Odnośnik do komentarza

Prosta rada - ubieraj się cieplej.
Teraz są takie skoki temperatury, że trzeba ubierać się "na cebulkę" , co da możliwość dopasowania ubrania do temperatury. Czyli słońce zaświeci, to coś zdjąć, zajdzie, robi się zimno, to założyć .
Tak, zimno obezwładnia, przenika do kości, ale odpowiednie ubranie załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza

Odkad bylam malym dzieckiem nie wykonywam zadnych badac oprocz bilansu w szkole. Poczytalam przed chwila troche o tarczycy, ciekawa sprawa. Ogólnie to teraz w zimie lubie jeść bardziej słone zupy nawet wręcz kupuję sobie raz na jakis czas chińską. Jod chyba mam bo bylam 3miesiace nad morzem chociaz czesto wtedy bylam nie na plazy a w domu. Borykam sie z tradzikiem, lekkim, neuropatycznym. Niestety mam od dawna wkurzajace strupki na glowie ale to nie lupiez..poza tym raczej jest ok,chociaz nie wiem czemu ostatnio rzadko wydalam stolec.mam wrazliwy układ pokarmowy

Odnośnik do komentarza

Ja przy 17 stopniach w domu, już zamarzam. Przy 14-tu pewnie bym zaszyła się w łóżku i nie miałabym siły się ruszać.
Strupki na głowie. Nie wiem od czego je masz, ale kiedyś też miałam kłopoty ze skórą głowy.
Myłam wtedy głowę naturalnym mydłem, żadnych szamponów!. /dobrze jest spłukać je wodą z octem/ Często szczotkowałam /szczotka z naturalnym włosiem/ Pomogło, skóra wróciła do normy.

Odnośnik do komentarza

Osobom z niedoczynnością tarczycy i haszimoto jest ciągle zimno pomijam fakt 14 stopni w domu, o tej porze roku to za mało i można być niedogrzanym.Ale zbadaj tarczycę.Osoby z haszimoto, mają problemy ze skórą i włosami.Dlatego najlepiej myć włosy szamponem siarkowym .Zrób badania i wyklucz chorobę.

Odnośnik do komentarza

Struplk na glowie, problmy jelitowe, temp 14 st i grzyb na scianie- dziewczyno, musisz mieszkac w cielpejszym i suchym pomieszczeniu, trzeba jakos odgrzybic sciany no i Ty możesz być w jakimś stopniu zagrzybiona- spróbuj myc glowe nizoralem tzn najpierw innym szamponem a na koniec nizoralem, moze tez przelecz jelita nysyatyną w tabl oraz pij ipagul- nasiona i łuski babki jajowatej -(tylko nie na noc)
- mieszaj z letnią przwgotowana wodą zeby powstal taki rzadki kisiel-( potem duzo pij płynów)- dobrze oczyszcza jelita i zapobiega zarownio biegunkom jak i zaparciom

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...