Skocz do zawartości
Forum

Tabletki a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie które dręczy mnie od wizyty u Ginekologa. Biore tabletki od 10 lat. Dodam że przez ostatnie miesiące regularnie ( raz 5 h poślizgu). Cały czas myślałam że to krwawienie w przerwie gwarantuje brak ciąży...niestety 2 miesiące temu ginekolog uświadomił mnie, ze pomimo tego krwawienia mogę być w ciąży ponieważ ono nie gwarantuje jej braku....No i zaczęło się....dodam że ostatni seks bez prezerwatywy był ponad dwa miesiące temu i od tego czasu dostałam już dwa krwawienia z odstawienia. Ostatnio zaczął mnie boleć żołądek ( pdejrzewam że ze stresu po wmówieniu sobie ciąży) oraz jajniki raz lewy i raz prawy....Czy w tych okolicznościach mogę być jednak faktycznie w ciąży ? Czasem też mam białawy śluz ale jego to mam raz na jakiś czas od dłuższego czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie no bez przesady.. teraz to mnie tez zmartwilas bo myslalam identycznie! To w takim razie skoro to nie gwaratuje to po co bierzemy te tabletki?
Ja bym tam poszla i niech ten gin wyjasni dlaczego tak sie dzieje i w takim razie co z ta antykoncepcja???

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Powiedział mi ze krwawienie z odstawienia jest prowokowane przez obniżenie hormonu w organizmie po odstawieniu tabletek...ale ze nie jest to typowy OKRES. Wiesz dziwie się więc że na ulotce jest napisane: Że jeśli nie wystąpi krwawienie z odstawienia to należy zgłosić się do ginekologa aby zbadać czy nie ma ciąży...więc ja już od czasu jak on mi to powiedział mam wszystkie objawy :) choć wcześniej kochałam się z chłopakiem 6 lat bez prezerwatywy i nigdy nie zaszłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...