Skocz do zawartości
Forum

Spanie 16-latka w jednym łóżku z mamą


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie mam 16 lat i jestem chłopakiem i mam wielki wstydliwy problem,śpię z mamą ! Moj tata bardzo chrapie i spi oddzielnie,moj pokoj jest na pietrze zawsze bałem się tam sam spać az do teraz prosze bardzo o pomoc ! Jest to dla mnie bardzo bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza

Spanie z mamą, mając 16 lat? To nie jest zdrowe, a tym bardziej rozwojowe. Jestem nawet w stanie zrozumieć, że możesz bać się spać sam w swoim pokoju na piętrze, ale żeby od razu spać z mamą? Ok, śpij na dole, żeby czuć się bezpieczniej, ale rozłóż sobie np. materac w innym pokoju. Jesteś w takim wieku, w którym powinieneś dbać o swoją prywatność. Matka nie ma nic przeciwko, by spać z Tobą w jednym łóżku?

Odnośnik do komentarza

Tak, to wstydliwy problem. Nie tylko spanie z mamą, ale i to, że 16-to latek, boi się spać w swoim pokoju.Jak ci pomóc?
Nie zaprowadzę cię na górę, sam musisz to zrobić.
Masz pokój, korzystaj z niego.
Boisz się czegoś? To przekonuj się, że tam jest bezpiecznie, myśl pozytywnie.
Przyzwyczaisz się, o ile będziesz chciał.
Rozumiem, że po tylu latach spania z mamą, nie będzie to na początku łatwe, jednak najwyższy czas to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Pamietam ze tez dość długo spałam z mama ale dziewczynka gdy spi z mama to chyba jednak troche cos innego:)
Pewnego razu , nawet nie wiem kiedy usnelam sama i mama do mnie nie przyszla. Zaczelam sypiac juz sama.
Moze zacznij spac sam w innym pokoju niekoniecznie tam na gorze skoro sie boisz. To juz bedzie jakis postep.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...