Skocz do zawartości
Forum

Niepełna penetracja a ciąża


Gość rewolwerowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie wazne kto

jeszzce jedo pytanie. tym razem kochalismy sie ale nie doszlo do wytrysku. Bardzo przejmowalismy sie czy moze byc w ciazy wiec kupilismy na recepte tabletke po. minelo juz 15 dni od jej zazycia. Czy mozliwe jest zeby i tak byla w ciazy???

Odnośnik do komentarza
Gość ona8889

27,02 wspolzylam z chlopakiem.nie zabezpieczalismy sie ani nie uwazalismy ,lecz nie sposcil sie we mnie.ale ja zauwazylam podczas stosunku ze cos mu wydziela sie wygladalo jak sperma. po ilu dniach moge zrobic test.

Odnośnik do komentarza
Gość filip2541

Martwię się strasznie z powodu uprawianego z moją dziewczyną pettingu. Była 4 dni po okresie, z początku delikatnie "macała" mojego penisa, na jej ręce przypuszczam, że dostał się preejekulant - DZIEWCZYNA NIE DOTYKAŁA SIE w miejscach intymnych później. Ja natomiast przed zajściem w dół umyłem dokładnie ręce mydłem, dotykałem jej pochwy przez spodnie rękoma po czym językiem zrobiłem jej "dobrze" przypomnę, że nie było kontaktu z moimi rękoma a pochwą, czułem na swoim penisie preejekulant ale nie dotykałem go. Nie doszło do wytrysku. Dziewczyna mówi, że mam z problemem zgłosić się do psychiatry albo iść do jakieś poradni. Wydaje się, że szanse są prawie nie możliwe a jednak, to nie daje mi spokoju... codziennie mnie męczy a ja martwię się coraz to bardziej mniejszymi błahostkami. Czytałem, że przy przeniesieniu preejakulatu nawet do waginy stwarza bardzo małe szanse zajścia w ciążę. Plemniki jednak znajdują się w nim i to mnie martwi - tak poza tematem. Więc, nie było kontaktu między penisem a pochwą, między preejakulantem a pochwą równie, umyte ręce trzymałem z dala od pochwy, dzialałem tylko językiem. Czy są jakieś szanse, że przez takie coś mogę się o coś martwić? dziewczyna dostaje okres ok 25 dnia miesiąca, jest 4 dni po okresie i martwię się, że mogła jeszcze mieć dni płodne. Jeżeli to możliwe, proszę mnie uspokoić bo odchodzę od zmysłów. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Błona dziewicza nie musi zostać zerwana, aby doszło do zapłodnienia. Jeśli współżycie było bez zabezpieczenia to nawet bez wytrysku mogły wydostać się plemniki w płynie preejakulacyjnym. Plemniki mogą też zostać do pochwy przeniesione na palcach.

Odnośnik do komentarza
Gość monia20121988

Witam wiem ze to chyba nie jest możliwe ale wole zapytać spóźniał mi się okres o kilka dni kochałam się z swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i prawdopodobnie się spuścił... następnego dnia rano dostałam okres czy mimo to jest ryzyko zajścia w ciąże ?

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiona443322

Od paru miesiecy staram sie o dziecko ,wspolzyje z mezem co 2 dni i jak narazie test nie jest pozytywny:( pierwsz ciaze poronilam ,mam nieregularne miesiaczki ostatnia miesiaczka zaczela sie 2 dniowym plamieniem co nigdy wczesniej sie nie zdazalo teraz od 5 dni spozni mi sie miesiaczka mam bole piersi i delikatne skorcze brzucha a wczoraj mialam lekkie plamienie i dzis nadal nie mam miesiaczki czy to znak ze jestem w ciazy??

Odnośnik do komentarza

Witam, Ostatnio między mną, a moim chłopakiem doszło do zbliżenia. Podczas pieszczot jego członka doszło do wytrysku. Chłopak wytarł resztki nasienia chusteczką, kilkanaście minut później jego ręka dotykała moich warg sromowych. Zaznaczam, że jestem w okresie dni płodnych. Czy jest ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość sensitive

Mam 17 lat zaczęłam uprawiać sex z moim chłopakiem zawsze był to stosunek przerywany ale z prezerwatywa, czasem zdarzało nam się na samym początku zaczynać chwilę bez zabezpieczenia ale trwało to bardzo krótko po tym dopiero zakładał gumkę. Często też prowadzimy grę wstępną i zaczynamy od pieszczot. Zdarzył nam się też kilka razy sex analny (w którym był moment że penis wyślizgnął się i wszedł w pochwę ale natychmiast go wycofał i nie było żadnego wytrysku nic nie czuł). Okres zawsze miałam normalnie moje cykle wahają się w granicach 22-31 dni. Jednak martwi mnie jedna rzecz ostatnie miesiączkowanie trwało jak zawsze 4 dni (zaczęło się 4 lutego) ale nie było tak obfite jak zawsze lekkie skrzepy oraz w pierwszym dniu ból brzucha. Gdy się skończyła miałam zwiększoną ilość śluzu, dodam że byłam chora brałam antybiotyki i miałam dużo stresu, który nadal się utrzymuje z powodu panicznego lęku przed ciąża. Nigdy nie dochodził we mnie nigdy nam też gumka nie pękła. Czy w trakcie któregoś z naszych stosunków mogło do tego dojść?? I czy w trakcie pieszczot mogło się coś złego stać jak np miał wytrysk i nie umył rąk tylko wytarł wszystko chusteczką?? Nie zauważam u siebie dość poważnych oznak ciąży chociaż jak o tym myślę i czytam na ten temat to zaczynam je zauważać i bardziej oglądać swoje ciało doszukując się zmian i strasznie się boję że kolejnej miesiączki nie dostanę która powinna się już pojawić. Co Pani o tym wszystkim myśli? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość crazyxxx

Pieściłam się z chłopakiem, po czym leżałam na nim tak, że był bliski kontakt miejsc intymnych (ja nie miałam nic, on tylko bokserki) a doszło do wytrysku. Czy przez to mogę być w ciąży? Dodam, że miałam wtedy dni płodne.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimlolek

Dzisiaj kochałem się z dziewczyną, i w czasie stosunku nie wiemy kiedy zsunęła się prezerwatywa i została w niej. Wytrysk doszedł dopiero po 2-3 minutach na zewnątrz, po przez podniecanie już. Dziewczyna dostała okresu 2 marca, a my kochaliśmy się dzisiaj tj. 5 marca i mówiła ze jeszcze trochę krwawiła i na gumce było trochę krwi. Czy jest możliwa ciąża? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość majkelnabicie

Witam. Piszę, bo jestem bardzo wystraszony tym co sie stało wczoraj. Kochałem sie z moją dziewczyną i po około 5-10 minutach w pozycji "na pieska" usłyszałem pęknięcie i szybko sie wycofałem. Okazało sie, że gumka pękła. Do mojego orgazmu jeszcze dosyć sporo brakowało, poprzedni orgazm miałem dobre kilka godzin temu i w międzyczasie oddałem mocz 2-3 razy. Moja dziewczyna miewa w miarę regularne miesiączki, około 28 dni. Ostatnia jednak spóźniła się, trwała 31 dni i rozpoczęła się 8.02, czyli w dniu "nieudanego" stosunku dziewczyna była w 26. dniu cyklu. Czy jest się czego obawiać? Czy jest sens stosować tabletke "po"? Czy jest możliwość że pomimo okresu do zapłodnienia może dojść w następnym cyklu? I jeszcze jedno, po jakim czasie testy ciążowe są najbardziej wiarygodne? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość lola2404

witam! podczas stosunku pochwa zrobiła się sucha i mój chłopak wyją członka żeby na prezerwatywę nałożyć oliwkę, kontynuowaliśmy daje i w pewnym momencie poczuliśmy że prezerwatywa pękła nie doszło jeszcze do wytrysku ale czy jest możliwość, że mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość olenka123

Witam, otóż ostatnio uprawiałam seks analny z chłopakiem 26.02.2011, nie spuścił się we mnie, zdążył wyjść. Następnego dnia (tj. 27.02.2011 wieczorem) dostałam okres, okres trwał 6 dni (przebiegł normalnie, ostatnio miałam okres 30.01.2011, wcześniej 03.01.2011). Czy mogło do czegoś dojść czy nie? Bardzo proszę o odpowiedź! Więc moje pytanie brzmi, czy mogło dojść do zapłodnienia dzień przed okresem, jeżeli robiliśmy to analnie i chłopak nie skończył we mnie? Bardzo proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Gość nowohucianin999

Witam Ostatnimi czasy ja i moja partnerka uprawialiśmy petting. Gdy ja już doszedłem i wytrysnołem na jej brzuch na chwile daliśmy sobie spokój. Gdy mój członek był gotowy z powrotem partnerka poprosiła mnie bym włożył w jej pochwe mojego członka... odstep czasu od wytrysku 10min Problem: Martwi mnie to iż na moim członku mogły pozostać jakieś niewielkie ilości spermy... dodam iż wycierałem go kilka krotnie (bardzo dokładnie) i czekałem aż wypłynie z niego wszystko. Dodam jeszcze że przed włożeniem go w nią, wzięła go do buzi. Pytanie: czy jest możliwość iz zajdzie w ciąże ? Te igraszki miały miejsce w srodku dni płodnych. Prosze o jak najszybszą odpowiedz!!! Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Przede wszystkim tak silny stres może powodować opóźnienie miesiączki. Nie wydaje się, aby któreś z tych rzeczy, które opisujesz stwarzało bezpośrednie zagrożenie ciąży. Radziłabym jednak unikać wkładania penisa do pochwy nawet na chwilę, gdy masz dni płodne, gdyż wtedy wystarczy preejakulat. Może zastanów się nad antykoncepcją hormonalną, gdyż daje ona większą ochronę i może da Ci więcej spokoju ducha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...