Skocz do zawartości
Forum

znajomość internetowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jak każda dziewczyna marze miłość swojego życia. Jestem nieśmiałą osobą, która mam problem z nawiązywaniem nowych znajomość. Nie należę też do bardzo atrakcyjnych dziewczyny, jestem "szarą myszką".
Jakiś czas temu zalogowałam się na jednym z portali randkowych, aby spróbować w ten sposób znaleźć swoje szczęście. Po paru nie udanych znajomościach zaczęłam wątpić czy to ma sens i wtedy on napisał. Na początku odpisałam z grzeczność. Pisaliśmy dość często o wszystkim i o niczym, bardzo fajnie nam się rozmawiało. Z rozmów wynikło, że chłopak pochodzi z miejscowość niedaleko mojego miasta, ale do końca roku jest w Anglii. Jest między nami 3 lata różnicy. Chodzi znam się krótko bo tylko 3 miesiące, to każdego dnia czeka na wiadomość do niego nawet krótką . Kiedy ją dostaje jakby mi serce szybciej biło a świat stawał się jaśniejsze,ale kiedy nie piszę to zaczynam wątpić. On przeważnie nie wiem jak, ale to wyczuwa i napiszę coś miłego albo przeprasza za to, że nie piszę, mówi ze nam nie trać wiary w nas. Zastanawiam się czy można zbudować coś na miarę związku na odległość. Czy taka znajomość ma prawo przetrwać i co zrobić aby tak się stało?
Dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Czy ta znajomość przetrwa?
Nikt ci na to pytanie, nie odpowie.
Znam chłopaka, poznali się w internecie i są szczęśliwym małżeństwem.
Ale też wiele piszą na forum, jak to ktoś się tylko zabawiał, albo był nie takim, jak się wydawało, albo zerwał bez słowa...
Pisz dalej, ale bez pretensji, jak jest przerwa w pisaniu, bez żalu, jak się nie odezwie natychmiast...itd.
Przyszłość pokaże, co z tego wyniknie.
Staraj się jednak zachować pewien dystans, nie angażuj się całkowicie, nie rezygnuj z innych znajomości.

Odnośnik do komentarza

znam to. znajomosc internetowa to loteria - mozliwe ze spotkasz tam swój ideał, miłość życia, mojemu bratu to się udało. Jednak mi nie. dostałam nóż w plecy po półrocznym związku na odległość. A więc złota moja rada jest taka : SPOTKAJCIE SIĘ W REALU. wtedy zweryfikujesz go. szkoda czasu na pozorne słowa. Zobacz jaki on jest w czynach. I jeszcze raz ostrzegam na związki na odleglosc. Miej świadomosć ze ludzie potrafią być podli jak świnie. I rozkochają w sobie a później porzucą. A więc spotkajcie się. Bez tego nawet nie miej nadziei na cokolwiek..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...