Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w wieku 12 lat ?


Gość Dissla123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 12 lat i ważę ok.57 kg przy wzroście 166 cm. Bardzo mi nie odpowiada ta waga, ale nie umiem powstrzymac się przed jedzeniem. Ostatnio bardzo dużo przytylam. Chciałabym wazyc 10 kg mniej i mieć 10 cm mniej w boczkach i talii więc prosiłabym o porady. W weekendy chodzę na siatkowke, we wtorek na basen(45min), w pon., czw. i pt mam w-f (45min) oraz w pon., śr., czw i pt cwiczę pilates (16min). Zawsze przy tych zajeciach bardzo sie staram. Nie chcę słyszeć żebym mniej jadla bo to wiem i potrzebuje porad jak tyle nie jesc. Moja mama nie jest za tym abym się odchudzala, zawsze mówi tylko zebym się tak "nie obżerała" i więcej się ruszała. Chcę schudnąć do wakacji, błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Do wakacji to masz duuuzo czas wiec spokojnie dasz rade:-)
Widze ze sie ruszasz regularnie i to jest najwazniejsze ale pamietaj ze bez odstawienia pewnych rzeczy (jedzenie) to zda sie na nic.. niestety. Moze powinnas wybrac sie do dietetyka,bylas kiedykolwiek? To bardzo by ci pomoglo i wspomoglo rezultaty.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Dissla123
Jeżeli chodzi o dietetyka to raczej odpada, rodzice by mi nie pozwolili a sama tego nie załatwię :(

A rozmawialas z nimi? To by duzo pomoglo ale jesli to nie jest mozliwe to w internecie sa porady dietetykow tylko musisz poszukac takiego programu zeby byl adekwatny do twojego wieku.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...