Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie pochwy, bol przy oddawaniu moczu. Co sie dzieje!?


Gość EvaB

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam u ginekologa w czerwcu i powiedziala ze mam nadzerka. Nie mialam zadnych objawow ale w Maju poronilam w 8 tygodniu ciazy.
Ginekolog przypisal mi Albothyl i Ginalgin. Kazala brac Albothyl w 1 dniu po miesiace , a ginalgin co 2 dni.
Po tygodniu czasu dostalam strasznego pieczenia w pochwie , i bol podczas oddawania moczu. Wszystko trwa juz 2 miesiace. Bylam ponownie u ginekologa i powiedzial ze mam zle pH w pochwie.. przypisal mi Flucolazole na grzybice ale nie wykona posiew z pochwy wiec nie wiadomo co to jest. Bralam Flukonazole przez tydzien i NIC! wszystko mnie boli, i piecze.. Leki na pH tez nic nie daja. Nie wiem co mam robic. Bralam rozne leki... nawet mialam test robiony na choroby wynereczne i nic zlego nie wyszlo. Co mam robic? Co to moze byc?!

Odnośnik do komentarza

Witam.Proszę spróbować przemywać miejsca intymne octem jabłkowym z wodą,jak najczęściej.Ja dodatkowo po każdym oddaniu moczu przecierałam wacikiem nasączonym octem+kilka kropel wody,zaczekałam chwileczkę, po czym delikatnie osuszyłam ręcznikiem jednorazowym dodatkowo łykałam tab.probiotyczne.Po około tygodniu wszystko było ok a co najwazniejsze pieczenie przeszło:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...