Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywny test a ciąża


Gość Kobra1993

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edyta123231

Witam ja mam pytanie czy to możliwe żebym była w ciąży jestem dwa dni przed miesiączka a od kilku dni bolą mnie piersi i brzuch dziś mnie strasznie bolała głowa dodam że mam temperaturę w pochwie od kilku dni37.2 robiłam test 8 dni po stosunku i wyszedł negatywnie a staramy się z mężem o drugie dziecko Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Aby wynik testy ciążowego był wiarygodny musisz odczekać 1o dni od stosunku, więc powtórz test. Moim zdaniem Twoje objawy mogą świadczyć o zbliżającym się okresie, ale jeśli nigdy wcześniej przed okresem nie miałaś takich dolegliwości to może masz rację i u Ciebie są one objawem ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość Kobra1993

Z moich wyliczen wynika ze okres powinnam dostac 18-tego lutego . Kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia pare razy . Robilam test pare dni temu ,wyszedl negatywny . Mam takie objawy ktore sa opisane na tej stronie internetowej oprocz zgagi i bolacych piersi . Prosze powiedzcie mi czy jest prawdopodobienstwo .

Odnośnik do komentarza
Gość wanda3001

witam, ostatni raz wspolzylam 12 lutego. Okres pojawil sie o czasie 21 lutego, teraz powinnam dostac 20 marca, zrobilam test 21go - wynik negatywny. Czesto oddaje mocz, zawroty głowy chwilami, apetyty, zmiana nastrojów - czy to moze byc jednak ciaza?

Odnośnik do komentarza
Gość BŁAGAM O ODPOWIEDZ

Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje jakakolwiek możliwość ciąży pomimo trzech negatywnych testów BETA HCG? Pierwszy robiony był miesiąc po stosunku, dwa pozostałe robione były w innym laboratorium dwa miesiące po tym samym stosunku. Czy istnieje wówczas choć jeden procent prawdopodobieństwa ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość niewiedzacanic

witam nie wiem czy już jest taki temat ale nurtuje mnie to pytanie, zrobiłam test po tym jak spóźnia mi się miesiączka, i test wyszedł negatywny, a ja mam objawy ciążowe( częściej chodzę do WC, boli mnie jajnik, mam odruchy wymiotne, i boli mnie kręgosłup), i zastanawiam się CZY JA MOGĘ BYĆ W CIĄŻY MIMO NEGATYWNEGO TESTU ? do lekarza dopiero mogę się zarejestrować w poniedziałek i tak nie wiadomo na kiedy ... może wy mi dziewczyny powiedzie co mi jest !?

Odnośnik do komentarza

witaj jeśli jesteś aktywna seksualnie i zawsze jest ryzyko ciąży jeśli nie mieliście żadnego zabezpieczenia?! wykonaj test 14 dni po stosunku bądź test beta z krwi 8 dni po stosunku taki test wykonasz w każdym laboratorium jego koszt to ok 50 zł i wtedy zdobędziesz pełną odpowiedź na swoje pytanie ;-) moje 2 testy były negatywne mimo objawów a teraz mija mi 19 t.c pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość niewiedzacanic

no właśnie równo po 14 dniach zrobiłam test i wyszedł negatywny, i dalej mam takie objawy. Tylko zaczął mnie kuć prawy jajnik, ale ta cholera dalej się spóźnia a na dodatek już 15 dni mam podwyższoną temperaturę i nie wiem czy jutro się zapisywać do ginekologa... co wy myślicie o tym? (mój ginekolog przyjmuję tylko 2 razy w tygodniu więc muszę się zastanowić czy warto męczyć doktorkę tym problemem) Chciałabym być w ciąży, już się na nią nastawiłam i mój chłopak też, popłakałam się nawet jak zobaczyłam jedną kreskę ... co wy myślicie co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...