Skocz do zawartości
Forum

Czy plemniki mogą przedostać się przez materiał?


Gość Piotr11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukałem wiele wątków dotyczących pettingu jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój konkretny problem. Proszę o pomoc, o odpowiedź. Mam 19. Razem z moją dziewczyną pocieraliśmy o siebie nasze narządy płciowe będąc w majtkach. Wytrysku nie było. Ze trzy razy już mało brakowało abym doszedł ale się powstrzymałem. Po pewnym czasie stwierdziłem, że moje majtki są trochę wilgotne. Sprawdziłem to dotykając moich majtek od zewnątrz opuszkami palców. Zaznaczam, że nie miałem kontaktu z moim prąciem jedynie sprawdziłem przez majtki, że są one mokre. Po kilku minutach jednym z tych palców pieściłem pochwę mojej dziewczyny przez jej majtki. Trwało to jakieś 2-3 minuty. Potem ten sam palec wsadziłem do wewnątrz pochwy partnerki i tam pieściłem ją przez jakiąś chwilę. Czy na skutek opisanego "sprawdzania", na moim palcu mogły się znaleźć plemniki, które zostałyby przeniesione do pochwy? Czy w takiej sytuacji może dojść do zapłodnienia? Mój palec na pewno nie był MOKRY- tego jestem pewien. Stało się to z 6 na 7 dzień cyklu mojej dziewczyny. Jej cykle trwają zwykle 28 dni. Proszę o odpowiedź bo bardzo się martwię.

Odnośnik do komentarza

Witam, Ile moga przezyc plemniki na ubraniu ktore jest obok grzejnika? Dodam ze wtedy w lazience mogla byc para od cieplej wody chociaz nie jestem pewny. Dodam ze w tych spodniach wyszedlem na dwor a jak wiemy jest zima. Ile czasu plemniki mogly przezyc? Stalo sie to wieczorem a wyszedlem w nich chyba okolo 16 tak mi sie wydaje. Ile czasu nasienie moglo przezyc i czy wytrzymaloby tyle? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...