Skocz do zawartości
Forum

Lęk zacisk w żołądku czarne mysli


Gość Jaga12345

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat od tygodnia zastanawiam się czy kocham swojego chłopaka. Chodzimy razem ze sobą półtora roku mamy zamiar się pobrać i wyjechać za granice. A ja mam czarne myśli i wmawiam sobie że go nie kocham że lepiej by mi było samej i tak w kółko to samo przy tym płacze zaciska mnie w żołądku ciężko mi jest w głowie z tymi myślami. Też sobie ostatnio wmówiłam jak dzwonił do mnie że mnie to nie interesuje co on mówi ale jak drugi raz zadzwonił to wszystko było ok. ON O WSZYSTKIM WIE CO MI SIĘ DZIEJE ALE I TAK MNIE KOCHA. A ja jak bym go na serio nie kochała to bym sie nie martwiła co robi ogólnie chę żeby był szczęśliwy.Co mi jest POMOCY!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jaga12345, spokojnie. Masz w sobie wiele sprzecznych myśli, gorących emocji, które Tobą targają i w tym wszystkim się gubisz. Nie wiesz, czy kochasz chłopaka, czy go nie kochasz. Uspokój się. Daj sobie czas. Skoro masz wątpliwości dotyczące Waszego związku, nie spiesz się ze ślubem. Jesteś jeszcze bardzo młoda. Zastanów się nad sobą, nad swoimi emocjami, nad uczuciami względem Twojego partnera. Jestem pewna, że wszystko się uporządkuje i rozeznasz się w swoich emocjach, tylko potrzebujesz czasu i spokoju. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...