Skocz do zawartości
Forum

Łyżeczkowanie, a miesiączka, zespół Asherman


Gość mariaade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Chodzi o to, że rok temu dokładnie 25.02.2014 miałam łyżeczkowanie macicy z powodu ciąży obumarłej w 7 tyg. Po zabiegu przez pierwsze miesiące normalnie regularnie dostawałam miesiączkę ( cykle 28-30). Jednak w ostatnich miesiącach, a w sumie to już od początku roku miesiączka stała sie bardzo nieregularna: styczeń: 29.01- 4.02 cykl trwał 34 dni, marzec 04.03 - 09.03 cykl 57 dni w tym czasie poszłam do lekarza, który stwierdził, że wszystko jest w porządku i u każdej kobiety może tak się zdarzyć, ale jeśli miesiączka będzie się opóźniać mam zrobić badania prolaktyny i TSH. W kolejnym miesiącu miesiączka znowu się spóźniała 30.04 - 05.05 no wiec zrobiłam badania prolaktyna wyszła na poziomie 316,10 mIU/l natomiast TSH 2,46. po tym dostałam miesiączkę w czerwcu akurat jak byłam umówiona do lekarza, wiec na tą wizytę już nie poszłam. Później okazało się, ze lekarz do którego chodzę jest na urlopie i wizyta nie była możliwa aż do końca lipca, dostałam miesiączkę 21.07.-26.07 i od tego czasu do dziś nie mam miesiączki. Zastanawiam się co się może ze mną dziać. Zrobiłam test ciążowy, który niestety wyszedł negatywnie. Wizytę u doktora mam 28.09, ale bardzo się boję, że przez to co się dzieje nie będę mogła zajść w ciążę. Często boli mnie podbrzusze, ale zwykle ten ból występuje w połowie cyklu i przed miesiączką. Szukając jakiejś rady w internecie zetknęłam się z opisem: zespół Asherman i nie wiem czy w moim przypadku też należy to brać pod uwagę. Wiem, że przez internet nie da się postawić diagnozy jednak wolałabym usłyszeć jakąś opinię na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...