Skocz do zawartości
Forum

Straszliwy strach, pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Moja dziewczyna bierze tabletki Vibin Mini od mniej więcej roku. Na początku kontynuowaliśmy stosunek do samego końca, potem ze względu na jej lęk przed samym okresem przeszliśmy na stosunek przerywany. Następnie (od jakichś dwóch - trzech miesięcy) zaczęliśmy stosować również i prezerwatywy, co trochę ją uspokoiło. Ostatnio byliśmy na wyjeździe, więc nie zrobiła przerwy między opakowaniami, i okres po tych dwóch łączonych opakowaniach dostała ok. 2 tygodnie temu. Jednak nie był on specjalnie obfity. Na początku krew (trochę blada) była na papierze, a następnego dnia też na podpasce. Nie zaniepokoiło mnie to specjalnie, ale od jakiegoś tygodnia nie mogę funkcjonować ze strachu. Nie śpię po nocach, nie mogę się na niczym skoncentrować. Czy istnieje ryzyko ciąży? Tabletki stosuje regularnie i codziennie, z maksymalnie godzinnym opóźnieniem. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Za co z góry bardzo dziękuję. Po prostu powoli odchodzę od zmysłów. Nawet sama ona się już nie martwi, a ja dla odmiany tak :/

Odnośnik do komentarza

~turecki_sweterek
zasadniczo jaka normalna laska pokazuje swemu facetowi jak wyglada jej krwawienie miesieczne/?chore. a moze przeszukujesz kosz na smieci?
Taka, która nie wstydzi się niczego przed swoim facetem ;) Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale my nie udajemy przed sobą, że nie jesteśmy ludźmi i wszelkie ludzkie przypadłości nas nie dotyczą. Jeżeli coś jest ludzkie, to dlaczego mielibyśmy się tego wstydzić? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...