Skocz do zawartości
Forum

Częściowy wytrysk w pochwie a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochałam się z swoim chłopakiem tydzień po ostatniej miesiączce (12.08), cykle mam regularne (25 - 28 dni), nie doszedł we mnie ani nic, jest tylko możliwość zajścia w ciąże poprzez preejakulat.Tutaj zapytanie, jaka jest szansa na zajście w ciąże poprzez preejakulat, oraz czy jest możliwe by plemniki przeżyły do owulacji ( według kalendarzyka najwczesniej powinnam mieć 17 sierpnia ) Jeżeli tak, czy późniejsza kąpiel w morzu (byłam na wakacjach nad morzem)cos zmieniła, w ich żywotności?

Odnośnik do komentarza

Witam, Jeden dzień po miesiączce uprawiałam petting z chłopakiem i spuścił mi się na brzuch, wydaje mi się, ze porządnie się wytarłam, okres mam co 29-30 dni, dzisiaj powinnam go dostać, mam tak jak co miesiąc bardzo wrażliwe piersi i bolące, ale zauważyłam, ze cześciej oddaje mocz.... Czy jest możliwe, ze gdybym zle się wytarła mogłoby dojść do zapłodnienia? Ile plemniki żyją na skórze? Proszę o szybka odpowiedz Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, robiłam chłopakowi dobrze ręką, miałam spermę na rękach, wymyłam dokladnie ręce, później poszlam zmienić tampona przed czym też wymyłam ręce i wytarłam do sucha, czy jest możliwość ciąży ? plemniki mogły gdzieś zostać i zostały wprowadzone do pochwy ?

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałam zapytać o prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Dzisiaj kochałam się z moim partnerem, bez zabezpieczenia, częściowo doszło do wytrysku w pochwie. Jestem dzień przed miesiączką, miesiączki mam na ogół co 31 dni, co trzeci miesiąc miesiączka spóźnia mi się ok. tygodnia. Czy mogę zajść w ciążę? Nie jestem gotowa na dziecko, czy powinnam wziąć tabletkę po?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...