Skocz do zawartości
Forum

endometrium i torbiele


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 26 lat po urodzeniu córki w 2011 roku okres mam regularnie co 30-35 dni . Krwawienia nie sa obfite zazwyczaj trwają 5 dni . W listopadzie zeszłego roku pękła mi torbiel na prawym jajniku w wypisie jest napisane pokrwotoczna operacja klasyczna jajnik udało się uratować .Miesiąc temu pojawił się ból lewego jajnika doskwierają mi straszne uderzenia gorąca i zlewne poty . wynik badania usg : Trzon macicy w przodozgięciu wielkości ok 62x33x40 mm o jednorodnej echostrukturze . Endometrium szerokości 0,26cm . W rzucie lewego jajnika widoczna przestrzeń płynowa wielkości ok32x26mm. Wynik cytologi Komórki nabłonka płaskiego: nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego(ASC)-nieokreślonego znaczenia(ASC-US).Byłam już u dwóch ginekologów jeden twierdzi że endometrium jest ponad dwa razy większe niż powinno i zaleca łyżeczkowanie . Zaś drugi zaleca wycięcie torbieli a na endometrium nic nie mówił . może dodam że usg było robione 5 dni po okresie . Prywatnie zrobiłam wycinki z szyjki macicy , wyniki za dwa tygodnie . Przy takich wynikach jakich badań powinnam domagać się od lekarza i który lekarz ma racje ? pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...