Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po pettingu


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam nurtujące mnie pytanie, ostatnio w nocy z piątku na wtorek uprawialiśmy z chłopakiem petting, właściwie on mnie pieścił palcem nie wprowadzając go do pochwy, aż osiągnęłam orgazm, później przytulaliśmy się i on szczytował ( nie pieściłam go). Moje pytanie jest takie, czy istnieje w tym przypadku ryzyko ciąży (ja byłam w piżamie, on w bokserkach) najpierw pieścił mnie przez materiał potem włożył rękę pod piżamę. Dodam, że mam teraz dni płodne :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam takie pytanie otóż wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy pieszczoty tzn. na początku ręką ona mi a ja jej delikatnie palcem. Penis wtedy był suchy wiec nanieśliśmy trochę jej wydzieliny żeby był poślizg. Po jakimś czasie pocieraliśmy penisem (jak znowu był suchy) po jej pochwie i tutaj nie wiemy czy coś się wydzieliło czy nie (jak już to minimalnie) ale poniosło nas i spróbowaliśmy włożyć. Wszedł może czubek penisa wiec wróciliśmy do zabaw ręką. Wtedy również penis był suchy. Na żadnym etapie nie było wytrysku, nie zauważyliśmy tego ani nie poczuliśmy. Na samym końcu stwierdziliśmy że spróbujemy jeszcze raz włożyć i również tylko minimalnie się udało. Po tym wszystkim zakończyliśmy i ubieraliśmy się. Wtedy tez penis był suchy do tego stopnia że ciężko było naciągnąć napletek na żołądź.
Jednak po jakimś czasie, gdy od niej wracałem sprawdziłem i penis był wilgotny.
Bardzo was proszę o odpowiedz. Jakie są szanse że moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Nie doszło do żadnego seksu tylko do pieszczot. Proszę pomóżcie, bo strasznie się stresujemy. Wiem że mogliśmy to przewidzieć i odpowiednio się zabezpieczyć ale to było działanie w afekcie i nikt o tym nie pomyślał. Proszę o odpowiedz bo czas mija.

Odnośnik do komentarza

31 sierpnia pieściłam dłonią penisa chłopaka.Po czasie chłopak dotykał moich warg sromowych,ale szanse na przeniesienie preejakulatu są małe.Do wytrysku doszło potem,na jego brzuch i na pewno nie miałam kontaktu ze spermą.Zrobiłam dwa testy ciążowe,negatywne.Dostałam okresu mniej więcej w terminie (mam nieregularny),ale skończył się 3 dnia (zwkle mam 5 dni).Prawą pierś mam spuchniętą,zwykle była mniejsza od lewej.Niby mam objawy,ale chyba sobie wmawiam.Wszyscy mowią, że to niemożliwe... Boję się

Odnośnik do komentarza

Jestem dziewicą, Bawiłam sie z chłopakiem,on wkładał mi palce do pochwy mniej więcej na kilka centymetrów(najpierw niczego nie dotykał u siebie). Potem wyciągająl penisa i dotykał go a potem wsadził mi znowu palce. Czy moge buc w ciąży? Po tym zderzeniu 3 dni po dostałam tak jakby okres,ale był on obfity przez 3 dni a potem nieobfity. do wytrysku nie doszło,robiłam 2 testy ciążowe oba około 17,pierwszy robiłam 2 tyg po drugi 3 tyg,oba wyszły negatywne czy to moze byc ciaza? Bardzo sie denerwuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...