Skocz do zawartości
Forum

TRUDNY ZWIAZEK


Gość VIKII

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z mężczyzną w związku od pięciu lat , jednak te od trzech lat to nie kończący się koszmar . Jest on mężczyzna dojrzałym 48 lat i ja kobieta dojrzała , jednak wprowadził do naszego związku swoje byle partnerki z którymi utrzymuje kontakty ,potajemne sms , telefony nocne , spotkania , ukrywanie telofonu...jednak on uważa to za normalne , po wielu klótniach i z mojej strony i zagrożeniu odejściem , przyrzekał że skończy te znajomości bo bardzo mnie kocha . Wszystkie jego poprzednie związki kończyły sie z jego winy powodem były jego zdrady i brak lojalności do partnerek . Dwa lata temu wręczył mi pierścionek i sie oświadczył , przyżekając że teraz wszystko sie zmieni i koniec z kłamstwami .Kocham go bardzo ale po tym wszystkim czuje ze coś wygasa , on jednak walczy o ten związek mówiąc jak bardzo mnie kocha a nawet płacze , jednocześnie nie rezygnuje z innych kobiet. Nie rozumie jego postępowania . Niestety nie zmieniło się nic ciągle kłamstwa , telefony , sprośne sms , portale randkowe oraz strony portalowe z kobietami oferującymi sex są na porządku dziennym. Najgorsze jest to ze on obwinia mnie za wszystko ze go sprawdzam i po mimo to ze udowodniłam mu nie jedno kłamstwo, wszystkiego się wypiera i mówi ze go szpieguje . To co znajduje na jego poczcie to przekracza wszelkie granice , kobiety oferujące sex za pieniądze !!! Czy to ja gdzieś popełniłam błąd ???, Czy taki człowiek może się zmienić ????

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Tak,popełniłaś błąd ze dajesz sie wciągać w grę patologicznemu manipulantowi.
Czego szukasz w tym związku? Jesli stabilności to bardzo watpliwe że kiedykolwiek się doczekasz.
Dojrzała kobieto,nie marnuj sobie życia!

Odnośnik do komentarza

VIKII, zastanów się, czy naprawdę jesteś szczęśliwa w tym związku. Tak szczerze, bez żadnego "ale"... Zapewne masz poważne wątpliwości, o czym już wspomniałaś w pierwszym poście. Twój partner Cię nie szanuje. Są kłamstwa, flirtowanie z innymi kobietami na portalach randkowych, ciągłe przyrzekania, że to ostatni raz i znowu "powtórka z rozrywki". Jak dalej zamierzasz w tym tkwić? Obawiam się, że Twój partner nadal będzie Cię oszukiwał, licząc na Twoją cierpliwość i to, że od niego nie odejdziesz, bo go kochasz. A czy on kocha Ciebie, skoro poświęca czas innym kobietom? Wątpliwa sprawa... Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

"Wszystkie jego poprzednie związki kończyły sie z jego winy powodem były jego zdrady i brak lojalności do partnerek"

I tak niestety skończy się też Wasz związek,on już taki jest i tego nie zmienisz,
dlatego albo go takim zaakceptuj albo zerwij znajomość,najpierw zadaj sobie pytanie czy dasz radę tolerować takiego faceta u swojego boku...,raczej się nie da.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...