Skocz do zawartości
Forum

Brązowe Plamienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pytam bo troszkę sie niepokoje.
A więc, od dwóch dni mam brązowe plamienia. W pierwszy dzień, najpierw plamienie było bardzo jasne, mozna powiedzieć ze była to raczej wydzielina zabarwiona na jasny brąz. Po paru godzinach, plamienie sie nasiliło i wydzielina była bardzo gęsta i prawie ze czarna! Dziś jest drugi dzień, i jest tak jak na samym początku, zabarwiona wydzielina na jasny kolor brązowy, tylko ze tym razem mam lekkie bóle podbrzusza tak jak w pierwszy dzień okresu ale krwi nie ma.
Dodam ze, za tydzień powinnam mieć okres, ale nie wyczuwam żadnych oznak tak jak np. Ból piersi. Miesiączki mam lekko nie regularne bo czasami co 4-6 tygodni odstępu. Mam prawie 17 lat i nigdy nie współżyłam.
Czy wie ktoś co to moze być? Bardzo sie martwię.

Odnośnik do komentarza

kobieta 30lat Witam, do tej pory miałam regularne cykle, w tym miesiącu około 10 dnia cyklu pojawiło się lekkie plamienie koloru brązowego lub jasnoróżowego trwało 6dni 7 dnia dostałam krwawnia jaby okres z tym że jest ono mniej obfite i towarzyszy mu mniejszy niż zazwyczaj ból. Dodam że 8, 9 i 10 dnia cyklu współżyłam z chłopakiem i się nie zabezpieczaliśmy, Z czego t może wynikać. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...