Skocz do zawartości
Forum

Czy spadek libido przy pigułkach to prawda?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 7 lat choruję na MIZS i przyjmuję silne leki, dlatego też zawsze byłam przeciwna pigułkom, zawsze mówiłam, że mam dość swoich leków, że nie chcę faszerować się jeszcze tymi tabletkami, ale używanie prezerwatyw przez 3 lata zaczęło mnie i chłopakowi troszkę przeszkadzać. Moja pani doktor zaproponowała mi ostatnio pigułki, które spokojnie dobierze do moich pozostałych leków, bez żadnych skutków ubocznych, ale wciąż jeszcze się nad tym zastanawiam. Boję się między innymi tego, że moje libido spanie już całkowicie a jest i tak bardzo niskie z powodu przyjmowania pozostałych leków. Czy zaufać mojej doktor, że dobierze mi tabletki bez żadnych skutków ubocznych?
Drogie Panie, jak jest u Was? Czy odczuwacie spadek libido przez tego typu antykoncepcję, czy można na to jakoś zaradzić (zmiana tabletek na inne w razie czego) czy już jesteśmy skazane na brak ochoty na seks podczas przyjmowania pigułek?
Proszę o wyrozumiałość, ponieważ tak jak już pisałam - zawsze byłam przeciwna tego typu antykoncepcji i zwyczajnie się tym nie interesowałam. Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość scrappy_coco

ponoć to norma. nie polecam, bo znam kilka dziewczyn zażywających, zadbanych - wysportowanych, które przed 40 dopadły prawdopodobnie z tego powodu + alko i fajki, zawały i udary. sama chemia.
ost. było głosno o prezerwatywach w sprayu, poczytaj sobie :)

Odnośnik do komentarza

ja niestety odczuwam ten spadek :(. jestem młodą dziewczyną, pigułki biorę ze względu na mega bolesne i obfite miesiączki i po wielu innych lekach ginekolog przepisala pigulki, miesiączki są mniej bolesne, ale straciłam ochotę na pieszczoty, seks itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...