Skocz do zawartości
Forum

Poronienie po upadku ze schodów


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

pod koniec stycznia kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą zaraz po miesiączce,(rozregulowany cykl) ok 3 tygodnia później, zaczełam odczuwać mdłości i zawroty głowy, wzmożoną senność. Zrobiłam test ciążowy jednak był on robiony przed planowaną miesiączką i wyszedł pozytywnie, wskazał na ciąże. Potem doszły jeszcze wymioty i obrzmiałe, widocznie powiększone piersi oraz częste zawroty głowy i duże zmęczenie. Po 4 tygodniu, spadłam ze schodów i uderzyłam się przy tym w brzuch, w nocy obudziłam się z powodu bardzo silnego bólu podbrzusza, wzięłam 2 tabletki przeciwbólowe, kolejną za 2 godziny, a nastepną po 4 godzinach, rano jak wstałam, ból brzucha i tak jeszcze był odczuwalny. Rano zauważyłam krwiste upławy, dość skąpe. Tego dnia przestałam odczuwać nudności i praktycznie wszystkie wcześniejsze codzienne objawy, pozostały jedynie, zupełnie inaczej odczuwalne zawroty głowy oraz silny ból podbrzusza. Dodam że podczas miesiączek nie cierpię na bóle menstruacyjne, a pod koniec dnia upławy krwii stały się większe i ma ona zupełnie inną konsystencje niż podczas okresu, pojawiła się także gorączka. Osobiście czuje się jakby poroniła, czy to jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Jeśli byłaś w ciąży to upadek ze schodów jak najbardziej mógł doprowadzić do poronienia. Z drugiej strony, taki upadek mógł spowodować jakieś uszkodzenia wewnętrzne i stąd mogło wziąć się krwawienie. Powinnaś iść do lekarza, aby się zbadać, czy na pewno wszystko jest w porządku, czy nie masz uszkodzeń wewnętrznych. Twoje wcześniejsze objawy wskazywały na ciążę, co potwierdziłaś testem, zatem scenariusz może się zgadzać. Mimo to musisz iść do lekarza i wszystko sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...