Skocz do zawartości
Forum

Seks a miesiączka


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i niedawno przeżyłam swój pierwszy raz. Przebicie błony było bez zabezpieczenia, później już stosunek odbył się z zabezpieczeniem. Tydzień później zaczęłam miesiączkować, dziś jest pierwszy dzień i ta krew jest czarno-brązowa, jest jej bardzo mało (pierwszy raz tak mam) Czy coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem otóż mojej dziewczynie spóźnia się okres 5 dni pomimo, że zawsze miała okres regularny tak np. raz 13 raz 15. a teraz 5 dni się spóźnia. Uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia ale zawsze dochodziłem nie w niej a na zewnątrz. Proszę o pomoc czy to jest normalne czy też mamy się martwić?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. 3 Stycznia miałam pierwszy dzień okresu, okres zawsze mam 5 dni. Moje cykle są nieregularne, trwają od 29 do 33 dni. Z mężem kochaliśmy się 10 Stycznia . Czy jest szansa, że plemniki przeżyły do dni płodnych ? Czy może miałam już dni płodne ? Dodam, że koło 14 Stycznia przeziębiłam się . Czy to ma jakiś wpływ na np owulację ? Zrobiłam już jeden test, wyszedł negatywny, powtórzę jeszcze pod koniec tygodnia . Bardzo proszę o odpowiedź . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...