Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaufanie..


Gość Czekającaa19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekającaa19

Witam. Mam problem.. Jestem z chłopakiem od 4 lat. Wszytko było ok, dopóki nie zorientowałam się że mnie okłamuje.. I to w poważniej sprawie.. Rozmawiałam z nim, obiecał że będzie mówił prawdę. Dwa tygodnie było ok. 2 dni temu znowu mnie okłamał. Mieszkamy razem w Anglii i pracujemy tu. Powiedziałam mu że to koniec bo straciłam zaufanie do niego. Jednak nie potrafię go zostawić. Teraz nawet jeśli mówi prawdę i tak mam w głowie to że pewnie mnie okłamuje... Stąd moje pytanie: czy da się jeszcze to jakoś odbudować? Czy lepiej się rozstać żeby nie zostać znowu zranionym?

Odnośnik do komentarza

Podstawą związku jest szczerość i zaufanie, jeśli wkrada się kłamstwo to to zawsze upadnie nie oszukuj się

Tak samo jest z seksem między partnerami jeśli ktoś się zasłania sentymentem aby nie zranić partnera to strzela sobie w stopę a jemu w czoło
bo trzeba wiedziec co jest nie tak aby
sprawić aby 2-ga osoba czuła się coraz lepiej

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć,że kłamstwo ma we krwi ,być może wyniósł ten sposób bycia ,jeśli w ogóle można to tak nazwać, z domu ,bo to jest w rodzinach "zaraźliwe",zauważyłam.
Może terapia coś by pomogła...,wygląda ,że ma coś z mitomana /czytaj w necie/.
Przyjdzie Ci pogodzić się z tą sytuacją lub zerwać ,Twoja decyzja

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, zaufanie w związku to podstawa, ale istotne jest też to, czego to kłamstwo dotyczyło, czym on się kierował i jakie macie układy.
Np. facet umawia się z kumplami na piwo, a Tobie mówi, że musiał zostać dłużej w pracy, a piwko strzelił sobie w drodze powrotnej. Warto w takiej sytuacji wyjaśnić, dlaczego kłamał; może partnerka jest zaborcza, a on się jej boi.
...albo wydał w tajemnicy wspólne pieniądze na np. nową grę, a ona chciała oszczędzać na expres do kawy...ale czy on wyraził zgodę na taki zakup, czy został przymuszony? Rozmowa, rozmowa, rozmowa.
Gorzej, gdy facet umawia się z innymi pannami, nadużywa alkoholu itp i obiecuje, że już nigdy więcej.
Zawsze należy wyjaśnić, można dać szansę, ale jeśli takie przypadki się powtarzają, to uważam, że nie warto komplikować sobie życia z oszustem.

Odnośnik do komentarza
Gość wanesa Ciura

Jestem z chlopakiem 5 miesięcy i stracił do mnie zaufanie i chce ze mną zerwać ! bo chodzi o to ze byliśmy razem na działce u niego i znajomi przyjechać i on wyszedł z pokoju i jego kolega mnie pocałował w poli i ja mu oddałam w polik tez buziaka i mój kolega to zobaczył i powiedział mojemu chłopakowi i teraz mój chlopka chce ze mną zerwać i nie ma do mnie zaufania i mi nic nie wierzy mowie mu ze sie zmienię a on ze zapozno co ja mam robić ?? ja go nie chce stracić bo go bardz kocham ! co ja mam zrobić żeby mi dał szanse ! proszę pomóżcie mi !

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od sytuacji i okoliczności. Jeżeli tamten chłopak jest twoim dobrym znajomym, a do tego macie zwyczaj całowania się w policzek np. na przywitanie, czy pożegnanie, to nie widzę w tym nic złego.
Sam pocałunek w policzek nie byłby jakimś przestępstwem, jednak...
Gorzej, gdy tamten bez wyraźnej przyczyny, do tego korzystając z chwilowej nieobecności twojego chłopaka, z jakiś względów postanowił cię pocałować, a ty, na domiar złego odwzajemniłaś ten pocałunek, dlaczego?
Zawsze jesteś taka chętna?
W takich właśnie okolicznościach, nie dziwię się, że twój chłopak się wkurzył.
Jeżeli było to powitanie, to on przesadza, a ty niepotrzebnie się przed nim płaszczysz.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli było to powitanie znajomych , to sprawa jest normalna i czysta.
Nie musisz się tłumaczyć, bo w wielu domach jest taki zwyczaj.
Gorzej, że to znajomy chłopaka mu opowiedział, a nie wiadomo, jak sprawę naświetlił.
Jeśli wy sobie po prostu siedzieliście, skorzystaliście z sytuacji że zostaliście sami, i wtedy chłopak chłopak cię pocałował, to byłoby to trochę dziwne.
Nie jasno to napisałaś. Nie jestem pewna, jak sytuacja wyglądała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...