Skocz do zawartości
Forum

Pomocy!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dwa miesiące temu tutaj byłem i pisałem o swoim problemie
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1470258,prosze-o-pomoc-nie-moge-juz-tak

Teraz jest dużo gorzej, na początku starałem się walczyć z tym wszystkim tzn starałem się dużo rozmawiać z nieznajomymi, uśmiechać się, dbać o siebie, w miarę możliwości wychodzić gdziekolwiek, nawet byłem u psychoterapeuty, znalazłem fajną stronę internetową która mi uświadomiła pewne rzeczy, ale teraz jest gorzej gdyby ktoś miał słabszą psychikę lub mniejszą wole walki/chęci życia już dawno by ze sobą skończył.

Na ten moment jest tak : Nie mam ŻADNEGO kumpla nie wspominając o przyjacielach,nie mam dziewczyny, nie potrafię znaleźć tematów do rozmów z innymi ludźmi, kiedy widzę moje osiedle,pomyśle o pracy no nie mogę aż mnie skręca,analizuję,nie lubię imprez typu koncerty itp bo nawet nie mam z kim iść, gdy widzę dziewczynę to chciałbym zagadać poznać poderwać ale od razu uświadamiam sobie że jestem nikim że jak mogła by ze mną porozmawiać,wstydzę się kim jestem za moją pracę i za wszystko, nawet na portalu randkowym,wstydzę się zagadać i nie mam o czym gadać tzn nie wiem nawet o czym,moja samoocena jest bliska zeru,brak pewności siebie, znajomi moich rodziców mną gardzą nawet dzień dobry często nie odpowiadają, w pracy mnie nie lubią, moi byli koledzy i życzliwe osoby chyba żeby mnie dobić porozpowiadali że jestem nie normalny że leczę się u psychiatry od 3 lat a to nie prawda byłem 1 raz i tak powstała bojka o 3 latach , dawno nie miałem dziewczyny, więc poszła bojka że jestem gejem co jest nie prawdą(niedawno zapłaciłem za seks :(,wiem przykre ) a i w rodzinie szok jak to dziewczyny nie ma ? coś z nim nie tak ... Ja chce normalnie żyć uśmiechać się umieć rozmawiać z ludźmi,nie bać się,mieć kumpli,dziewczynę, teraz nie mam nic, nawet z rodziną się nie dogaduję. KURRRR**** tylko wziąść tabletki i iść spać na wieki tak się czuję. Kiedyś miałem kumpli,przyjaciół,dziewczynę, wszyscy mnie szanowali teraz NIKT. Wieczorami zostaje mi tylko komp filmy. Nie wiem co jest w tym wszystkim najgorsze , brak znajomych,odwrócenie się WSZYSTKICH, czy może ich brak szacunku. Nie życzę tego NIKOMU dlatego docencie to co macie ale nie zapominajcie że ludzie to KU*WY.

Jutro zadzwonię do Psychiatry może to mi coś pomorze, czy uważacie że to depresja ? Coś gorszego ? A może był ktoś w podobnej sytuacji. No nie wiem już naprawdę ehhh

Odnośnik do komentarza

mats, skoro problem trwa już ponad dwa miesiące albo i dłużej, a do tego nasila się, to konieczna jest wizyta u lekarza i podjęcie leczenia. Samo nic nie przejdzie. Przed Internet nie da się określić, czy cierpisz na depresję, nerwicę, zaburzenia osobowości, czy jeszcze coś innego. Musisz udać się do specjalisty. Nie bagatelizuj swojego pogarszającego się samopoczucia. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...