Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciazy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od jakiś 3 miesiący współżyje z chłopakiem , od miesiąca obserwuje swoje ciało i zaniepokoiło mnie dziwny wygląd sutków , pojawiło sie na nich więcej "kropek" sa teoszke większe , ale rozmiar piersi sie nie zmienia , ani sutki nie ciemnieja , pozniej zauważyłam kropelke "mleka" z prawego sutka , gdzie na siare podobno jeszcze za wcześnie , chociaż sluszalam ze niektóre kobiety miały juz w pierwszym miesiącu , ostatnio miałam dziwne skurcze w pochwie , czekałam do okresu , dostałam go w terminie ale był on dziwny , 1 dnia brazowy i było go niewiele , pozniej juz bardziej przypominał krew , po 4 dnia sie skończył , było go o wiele mniej niz zwykle i nie miałam bólów jak zawsze . I dzisiaj wyczułam kuleczke z lewej strony pepka , malutka , a i dodam ze robiłam dwa testy ale wyszło negatywnie , czy moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mój chłopak robił mi palcówkę 4 dni przed miesiączką następnie miał wytrysk i dotknął mnie mokrymi spodenkami w okolicach intymnych, jednak miałam na sobie majtki i spodenki. Dzień przed miesiączką kolejny raz zrobił mi palcówkę, następnie ostatniego dnia okresu pieścił moje okolice intymne, jednak nie dotykał pochwy, poza tym miałam włożony tampon. Czy jest ryzyko ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

W nocy z niedzieli 3.01.2016 na poniedziałek 4 odbyłam stosunek z chłopakiem. Jak się okazało 24 godziny później prezerwatywa się zniszczyła, gdyż wypadł ze mnie kawałeczek prezerwatywy. Zażyłam tabletkę ellaOne we wtorek koło 13, czyli ok. 36 godzin po "wpadce". Mam dosyć regularny cykl 29-31 dni, a pierwszy dzień krwawienia miałam we wtorek 29.12.2015. Czy zatem jest możliwe, łącznie ze zastosowaną antykoncepcją awaryjną, zajście w ciążę, czy zanim nastąpiłoby jajeczkowanie plemniki umarłyby?

Odnośnik do komentarza

Czy mogę być w ciąży? Ostatnio moje krwawienie trwało 3 dni, przez dwa nastepne dni pojawila się brazowa wydzielina, dodam ze zawsze miewam krwawienia do 5 dni... czy krótsza miesiaczka moze byc wynikiem stresu? Czy jestem w ciązy? współżylam w czasie dni płodnych ale zabezpieczalismy się.

Odnośnik do komentarza

Witam spóźnia mi się okres 3 dni ostatnią miesiączkę miałam 13 grudnia 2015 roku zazwyczaj miałam okres co 28 dni w grudniu zaczął się po 27 dniach ale tuż przed okresem byłam przeziębiona. współżyłam przed spóźniającym się okresem dwa razy nie zabezpieczaliśmy się był to sex przerywany partner nie kończył we mnie. Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, miałem stosunek seksualny z dziewczyną i pękła prezerwatywa, dziewczyna zażyła tabletkę po i dwa dni po niej dostała miesiączki a była w środku cyklu. Pomyśleliśmy że to normalne bo to bomba hormonalna. 20 dni później dostała kolejnej miesiączki 3 dniowej a zaraz po niej wydobywał się z pochwy dziwny śluz, miał kolor brązowy i trwał mniej więcej 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam 17lat i mój problem polega na tym,że z chłopakiem 24.12 robiliśmy sobie dobrze,tzn.on tylko pocierał penisem po mojej pochwie,ale nie wkładał. Byliśmy bez gumki i nie wiem czy wydzielił się preejakulat. Okres powiennam dostać dzisiaj,a dodam,że zawsze miałam regularne miesiączki. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytanie dziewczyna bierze tabletki regularnie od 3 msc,niestety nadal się kochamy z prezerwatywą,stąd moje pytanie,jaka jest szansa na zajście w ciąze jeśli się zdecydujemy na seks bez prezerwatywy bez ,,skończenia" w środku,bardziej martwi mnie ten płyn ejakulacyjny.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny Mam pytanie, w piątek (dwa dni wcześniej niż powinnam) dostałam okres. W trakcie okresu, dokładnie w poniedziałek zrobiłam test, wyszły mi dwie kreski. Test powtórzyłam kilka razy, niestety cały czas wychodzi jedna... Okres skończył mi się po 5 dniach a normalnie trwa 7 dni. Nie miałam skrzepów, jeden z dni był obfity w krwawienie. Czekam z niecierpliwością na wizytę u lekarza Cy jest szansa, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...