Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Wczoraj pierwszy raz doszło do zblizenia między mną a moim chłopakiem. Przebił błonę po czym wyjął członka. Miałam obfite krawienie i ból. Dziś zauważyłam brązowy śluz. Teraz mam krwawienie. Okres przypada mi na 27 listopada ale jest on nieregularny.

Odnośnik do komentarza

ostanią miesiączke miałam 16.10 trwała 6 dni, mam bardzo regularne cykle 27 dni, pod koniec miesiączki kochaliśmy sie bez zabezpieczenia do końca. Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość ciąży?W tym cyklu było tak że dwa dni przed spodziewanym okresem pojawiły sie plamienia, potem przyszedł okres tak mi sie wydawało ale to trwało z dwa dni potem znowu dwa dni plamienie. mam mdłości i bóle brzucha od jakiegoś czasu. bez zabezpieczenia byl to tylko ten jeden raz wiec to byłby juz 4tc.

Odnośnik do komentarza
Gość wredna1771

Witam.Staram się z mężem o dziecko.ostatni okres miałam 28 sierpnia,6 listopada dostałam prawdopodobnie plamienia implantacyjnego które trwało kolo 4 godzin.do dnia dzisiejszego czuje nachodzący bol jajników ale nie jest to silny bol. Do WC chodzę kolo 10 razy dziennie.Piersi mam nabrzmiałe,ale robiłam ostatnio test i wyszedł negatywnie.Zastanawiam sie czy w koncu jestem w ciąży czy to może byc cos innego?Dodam ze dzisiaj dostalam okresu...dopiero za 2 tyg mam wizytę u ginekologa..

Odnośnik do komentarza

Witam.Staram się z mężem o dziecko.ostatni okres miałam 28 pażdziernika,6 listopada dostałam prawdopodobnie plamienia implantacyjnego które trwało kolo 4 godzin.do dnia dzisiejszego czuje nachodzący bol jajników ale nie jest to silny bol. Do WC chodzę kolo 10 razy dziennie.Piersi mam nabrzmiałe,ale robiłam ostatnio test i wyszedł negatywnie.Męczy mnie zgaga,Zastanawiam sie czy w koncu jestem w ciąży czy to może byc cos innego?Dodam ze dzisiaj dostalam okresu...dopiero za 2 tyg mam wizytę u ginekologa..

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochaliśmy się z partnerem w dni płodne bez zabezpieczen, kilka dni pozniej miałam objawy jak na ciąże mdłości, ból w podbrzuszu, wrazliwe piersi słabo się czulam, po jakis 8 dniach wszystko ustało został tylko czasem wystepujący ból w podbrzuszu ktory sie nasila jak sie zdenerwuję. Wykonałam test byl negatywny. do okresu jeszcze 10 dni. Niewiem mogę być w ciąży?? Boję sie bo chodzę na fizykoterapie (prądy, lasery, masaze itd.) - czy to nie zaszkodzi ciazy jesli w niej jestem?

Odnośnik do komentarza

Jaka jest szansa zajścia w ciążę, gdy kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia w 5 (przedostatnim) dniu miesiączki, cykle mam 27-30 dniowe, chłopak wyjął chwile przed wytryskiem i dokończył sprawę ręką. Dodam, że nigdy nie zauważyłam u chłopaka żadnej wydzieliny przed wytryskiem. Teraz mam 15 dzień cyklu i mocno boli mnie brzuch.

Odnośnik do komentarza

witam, moje pytanie dotyczy watpliwosci co do ciązy. dwa dni przed koncem okresu współżyłam z partnerem bez zabespieczen. skonczyl we mnie. zawsze mam regularny okres. dzien po tym zajsciu wspolzylismy z prezerwatywa. mozna powiedziec ze ta miesiaczka przedluzyla sie o jeden dzien, bo jeszcze slabiutko ale krwawilam. teraz mija prawie tydzien od tego stosunku. ja mam wiekszy brzuch, czuje napiecie miesni, ale zero innych objawow ktore moglyby mnie zaniepokoic. byc moze to tylko wzdecia?

Odnośnik do komentarza

Witam. Więc mam problem ... Miesiączkuje regularnie od 8 lat,współżyje od 4 lat. Razem z chłopakiem stosujemy stosunek przerywany. Od 5 dni spoźnia mi się miesiączka, wykonałam test 2 dni temu i wyszedł negatywny. Wczoraj wieczorem pleciała mi brązowa plamka, myślałam że miesiączka się rozkręca, no ale na tej plamce się skończyło. I dziś popołudniu znów poleciała mi plamka tym razem czerwona.Czymogę być w ciąży? a jeśli tak czy to plamienie zagraża ciąży? Kiedy powinnam powtorzyć test ?

Odnośnik do komentarza

zrobilam dzisiaj test ciazowy(10 tyg po stosunku), po minucie okienko T było zalane na różowo , następnie po ok 30 sekundach zalanie zniknęło i pojawiła sie kreska w okienku C a okienko T zostało puste(białe) . Czy w takim przypadku oznacza to prawdopodobieństwo ciazy ?
Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Witam. 8 listopada dostałam okres, wszystko było normalnie, przebiegło jak zawsze. Jednak od dwóch dni czuje ból jajnikow, najpierw tempy ból lewego, a teraz prawy, taki jak przy okresie. Dzisiaj zauważyłam lekkie plamienie, jakby krew z małymi skrzepami. Mogłabym prosić o radę?

Odnośnik do komentarza

Witam, obecnie spóźnia mi się miesiączka 6 dni. Moje cykle wynoszą mniej więcej 30-31 dni, czasami 29, robiłam badanie beta HCG w 35 dniu cyklu wyniosła ona 0,10. Czy wobec tego powinnam powtórzyć betę dla większej pewności i czy beta wykonana w 35 dniu cyklu dała wiarygodny wynik????

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Ostatni stosunek odbywałam 17.10, miesiączka wystąpiła o czasie, była obfita i trwała 6dni(tak jak zwykle). Jestem teraz w połowie cyklu, zauważyłam brązowe plamienie, a także śluz z domieszką krwi. Do tego występuje ból podbrzusza. Jaka może byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam seks 6 października z zabezpieczeniem, nic niepokojącego nie miało miejsca. Dostałam okres wcześniej o 5 dni (15 października). Zgodnie z cyklem następną miesiączkę powinnam dostać 12 listopada. Okres się spóźnia, a seksu po 6 października nie uprawiałam. Jest możliwość że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. 16 listopada odbyłam stosunek z mężem bez zabezpieczenia. Miesiaczke dostalam 19listopada 3 dni wczesniej. Pierwsze 2dni strasznie bolal mnie brzuch i mocno krwawilam. Dzis miesiaczka ustepuje jest skapa. Czy mozliwe jest to ze to ciaza? Badz cos innego? prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Moja dziewczyna powinna mieć okres 19.11 jednak spóźnia się on już 3 dzień. Jeśli chodzi o stosunek nie miał owy takiego miejsca jedynie raz sytuacja się przytrafiła że wycierająć prrejakulat palcem w chusteczkę po2/3 minutach dotknąłem od wew. bieliznę mojej partnerki. Czy z tego powodu mogę się obawiać o ciażę ? Nadmieniam że bierze ona leki na nerwicę oraz miała wiele stresu z mamą i szpitalem. Poprzednie okresy pojawiały się 3 dni wczesniej i 8 dni jednak były niormalne 5 dniowe.

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 6 października. Miałam wtedy dni niepłodne, zabezpieczaliśmy się, w dodatku nic niepokojącego się nie wydarzyło (zawsze sprawdzamy prezerwatywę po stosunku). Dostałam miesiączkę o 5 dni za wcześnie, było to 15 października. Potem już nie współżyłam. Okres powinnam dostać 12 listopada, niestety spóźnia mi się już tydzień. Mam bóle jajników i dostałam trądziku normalnie jak przed okresem. Czy możliwe, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ponawiam pytanie jeszcze raz. Moze tym razem ktos udzieli odpoqiedzi. 16 listopada odbyłam stosunek z mężem bez zabezpieczenia. Miesiaczke dostalam 19listopada 3 dni wczesniej. Pierwsze 2dni strasznie bolal mnie brzuch i mocno krwawilam. Dzis miesiaczka ustepuje jest skapa. Czy mozliwe jest to ze to ciaza? Badz cos innego? prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Podczepiam się

Ostatni kres 24 października kolejny powinien być 21.11 a nie ma. Seks przerywany po okresie przed dniami płodnymi kolejny pod koniec dni płodnych w ostatnim dniu płodnym 1 raz oraz seks z zakończeniem wewnątrz dwa dni przed spodziewanym okresem czy jestem w ciąży? Bardzo się tym stresuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...