Skocz do zawartości
Forum

czy jestem w ciazy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 11 września byłam u ginekologa z powoduje spozniajacej się miesiączki , pani doktor przypisała mi luteine dopochwowa 3x 1 / 50 mg , 19 września kochalam się z partnerem , partner doszedł we mnie , po 2 dniach przyszła miesiaczka która była jak najbardziej podobna fdo wszystkich innych . od 1 października mam temp 37.5-37.7 stopnia , miesiaczka przyszła tak jakby dzien przed planowanym przyjściem . była bardzo skąpa , krew była w momencie podcierania się i raz zauważyła tylko jeden skrzep

Odnośnik do komentarza

Witam ! Od 1 października utrzymuje się u mnie temperatura 37.5 i powyżej , dodam że miesiacxzke dostalam inną niż zwykle bardzo skąpa i brak bólu przy tym . test ciążowy wykonalam w drugi dzień miesiączki i był negatywny . co może byc przyczyną tak długo utrzymującej się temperatury ?

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, bardzo proszę o pomoc. W poniedziałek 28.12 zaczęłam mieć bóle w dole brzucha - zazwyczaj to u mnie zwiastun krwawienia mies. , więc pomyślałam, ze takowe nastąpi na następny dzień. Oprócz bólu w okolicach intymnych pojawił się mały guzek, który zniknął, dodatkowo zaobserwowałam zwiększoną ilość śluzu w pochwie. Guzek zniknął, ból i zwiększona ilość śluzu się utrzymują. Miesiączkuję nieregularnie, ale właściwie powinnam już dostać miesiączkę. O czym mogą świadczyć takie objawy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od paru tygodni od ostatniej miesiączki odczuwam dziwne ruchy w podbrzuszu. Czuję się osłabiona, mam mdłości oraz wymioty, boli mnie dół pleców oraz (momentami) brzuch jak na miesiączkę, którą mam dopiero za około tydzień. Ruchy są delikatne, ale przybierają na mocy nocą i rano. Ostatni stosunek odbyłam z partnerem w dni płodne, jednak zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Czy jest to powód do niepokoju? Czy powinnam udać się na jakieś badania?

Odnośnik do komentarza

Witam. W sylwestrową noc uprawiałam sex, to był mój pierwszy raz i miałam wtedy dni płodne a wczoraj owulacje . Partner nie zabezpieczył się ale także nie skończył we mnie. To trwało tylko chwile ponieważ sprawiło mi to duży ból i po przebiciu błony było dużo krwi, nie wsadził mi go głęboko max 4 cm czy możliwe jest to że bede w ciązy?

Odnośnik do komentarza

~k...l
Witam ! Od 1 października utrzymuje się u mnie temperatura 37.5 i powyżej , dodam że miesiacxzke dostalam inną niż zwykle bardzo skąpa i brak bólu przy tym . test ciążowy wykonalam w drugi dzień miesiączki i był negatywny . co może byc przyczyną tak długo utrzymującej się temperatury ?

Test mogl wyjsc negatywny bo w moczu moglo byc troche krwi. Wykonaj go jeszcze raz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...