Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina a ciaza ?


Gość Zamyslony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zamyslony

16 czerwca razem z narzeczonym troszkę sie zabawilismy.

Na początku chłopak zrobił mi palcowke , a następnie ja przeszłam do czynu. Piescilam go oralnie ( ja wyjęłam czlonka ze spodni ) on dalej robił mi palcowke. Po wytrysku polknelam sperme i lezelismy. Po około 15 minutach popiescilam go ustami dalej ale on juz mnie nie dotykał. Umylismy sie.

17 czerwca wieczorem w sluzie znalazłam grudek brązowego sluzu i tyle. Stad moje pytanie . Czy jest ryzyko ze zaszłam w ciaze ? Czy ten sluz możecie byc wynikiem czegoś innego np. Wsunieciem palca w tym dniu.

Prosze o poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość poważnie

No to odpowiem pytaniem na pytanie:

1. Czy uważasz, że plemniki sa terminatorami-górnikami i przebiją się z zołądka, albo jelit do macicy?
2. Czy wiesz, co to jest skrzep?
3. Czy w waginie nie ma naczyń krwionośnych, które mogą być łamliwe, bo np. zamiast jeść warzywa opychasz się czipsami?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie brązową wydzielinę nie odczuwałam żadnego bólu brzucha nie było jej dużo ale była bardzo brązowa i miała skrzepy zmartwiłam się bo nigdy się coś takiego u mnie nie wydarzyło od razu pomyślałam o ciąży jednak nigdy nie uprawiałam seksu dziś rano zauważyłam już więcej krwi jednak nie odczuwam tak mocnego bólu brzucha jak zawsze.Boję się że mogę być w ciąży jednak w połowie cyklu wystąpiła u mnie owulacja gdyż zauważyłam przeźroczysty śluz było go dużo.

Odnośnik do komentarza

20.11 uprawiałam seks (nie było wytrysku), biorę tabletki antykoncepcyjne, z kalendarza wynika że to są dni niepłodne. Ostatnią miesiączkę miałam 29.10, długość mojego cyklu wynosi 28 dni. Teraz powinnam mieć w czwartek 26.11 miesiączkę. Natomiast dziś na papierze toaletowym zauważyłam małą ilość wydzieliny blado rózowej/ brazowej. Z tego co zaczęłam czytać na forach internetowych przeraziłam się że może to być wczesny objaw ciąży. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

mam pewne obawy.. w styczniu współżyłam z chłopakiem. w lutym miałam normalny okres, w marcu był również w terminie lecz skąpy, w kwietniu dostałam o tydzień za wcześnie ale był już normalny, natomiast w maju zamiast okresu pojawiła się u mnie wydzielina brązowa z lekką domieszką krwi. chciałabym wiedzieć co to może być, czy ciąża czy coś mi się dzieje. dodam że w kwietniu robiłam test ciążowy i wyszedł on negatywny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...