Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny a ryzyko ciąży


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie. Uprawialiśmy z dziewczyna seks oralny po tym jak ja się dokładnie umyłem, razem z członkiem. Ona miała mojego członka w ustach, ja nie miałem orgazmu ani stanu ( przed orgazmem ). Następnie wsadziłem jej palec do ust ( po tym jak ona miała tam mojego członka ) a następnie wsadziłem go do jej waginy. Czy jest jaka kolwiek możliwość aby zajść w ciąże, w ten sposób. Czy istnieje jakieś zagrożenie, czy mam się czego bać ? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

Czy Ty masz Krzychu 13 lat? Jeśli tak to daj sobie jeszcze spokój z seksem. Jeśli natomiast jak podejrzewam masz 23 lata to gdzieś Ty się chował. Z seksem jest jak z samochodem najpierw teoria potem praktyka, nie na odwrót. Masz sporo do nadrobienia w edukacji więc do roboty.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek1992x

@spokofantazja Nie mam 13 lat. Lecz sa to tylko moje i mojej dziewczyny obawy. Po prostu, w stresie czlowiek posuwa sie do wielu glupst. Oczywiscie wiedziałem, ze narażam sie na krytykę. Dziękuję za pomoc dorgi kolego/koleżanko. Ale chce mieć pewność, poradzić się kogoś. Mogłbym mi ktos jasno powiedziec, czy istnieje takie ryzyko ? Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Gość nożyczki w oku

Może ty i nie masz już 13 lat, ale zachowujesz się, jakbyś miał jeszcze mniej.
Seks to nie jest zabawa w chowanego, berka, ani tym bardziej w eksperymenty. Jak się nie wie, czym grozi jakieś zachowanie, to się go nie realizuje. Jak nie wiesz, czy palec w pochwie zapładnia, to go nie wsadzaj. To jak z grzybami: nie wiesz, czy trujący - nie zbierasz do koszyka z jadalnymi.
Nie, nie ma ryzyka ciąży, chyba, że urojonej.
A na drugi raz: najpierw się myśli, a potem robi.

Odnośnik do komentarza

Witam, dnia 19 sierpnia robiłam chłopakowi tzw. loda tyle że do wytrysku do szlo pomiędzy moimi pośladkami i obawiam się, że niewielka ilość nasienia mogła spłynąć w okolice pochwy. Mam 17 lat,jestem dziewicą i moje miesiączki są nie do końca regularne, do tego mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy oraz chorobę hashimoto, przyjmuję lek euthyrox 25. Jest 31, a okres jeszcze nie wystąpił, dodam, że strasznie się stresuje ciążą co mogło go opóźnić. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...