Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat a ciąża


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jak doszło do zapłodnienia?otóz moja ciąza była dla mnie zaskoczeniem?Czy mogło dojść do zapłodnienia jesli przed stosunkiem jeszcze u partnera z penisa wydobywała sie przezroczysta wydzielina?czasem mąż wstrzymywał wytrysk bo ja nie mogłam dojsc do orgazmu zawsze stosunek przerywany wytrysk na zewnątrz ale czy podczas tego wstrzymywania troche spermy mogło wyciec mąż twierdzi że czuje wytrysk.Prosze o odpowiedz na te dwa pytania

Odnośnik do komentarza

Czy jestem w ciązy? 3 lipca zabawiałam się z chłopakiem i mozliwe, że trochę preejakulatu dostało się do pochwy na jego palcu. Raczej miałam wtedy dni nie płodne. No i jestem dziewicą.Trzy dni poźniej dostałam okres. Martwi mnie to, że ostatnio pobolewały mnie jajniki przez trzy dni a od wczoraj boli mnie kość ogonowa i czytałam, że to moga byc objawy ciąży. Czy istnieje ryzyko ciązy?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do was pytanie, ponieważ od wczoraj żyje w stresie, jestem dziewicą i wczoraj mój chłopak wszedł we mnie pierwszy raz, bez prezerwatywy. Mam dni nieplodne, chłopak nie skończył we mnie, lecz na chusteczki, następnie poszedł do toalety i wszystko dokładnie umyl, później znowu wszedł, ale po chwili zdalismy sobie sprawę że jeszcze nie czas. Nie przebił błony, lecz czy preejakulat mógł doprowadzić do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

6 dni temu, przed stosunkiem partner zakładając prezerwatywę pomylił jej stronę i gdy to zauważył, odwrócił ją. Następnie doszło do stosunku.Kontakt mogłam mieć z preejakulatem, ale nie mam pewności że był na odwróconej prezerwatywie. Po tym stosunku dostałam zapalenia pęcherza. I teraz pytanie czy może być tak że ból podbrzusza jest związany z kończącym się zapaleniem, czy to może jednak ciąża. Dodatkowo śluz jest biały i gęsty. Stosunek odbył się w 10 dniu cyklu, cykle mam regularne - 28 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż wczoraj wieczorem tj 20-10, podczas stosunku z partnerką, jak się późno okazało w prezerwatywie była minimalnie mała dziurka. Nigdy nie dochodzę w środku, także skończyłem i tym razem po wyjściu z niej. Dziurkę zauważyłem dopiero później dokonując oględzin prezerwatywy. Czy możliwe by w tak małych ilościach płyn ejakulacyjny dał radę zapłodnić partnerkę, czy moje obawy są niesłuszne? Dodam iż ostatni dzień okresu partnerka miała 16.10 przy 24 dniowym cylku.

Odnośnik do komentarza

Witam. Wydaję mi się, że histeryzuję lecz mimo wszystko wolę zapytać. Otóż 4 dni temu pieściłam mojego Chłopaka oralnie, z jego członka wydobywal się w tym czasie wodnisty, przeźroczysty płyn (preejakulat?). Dotykałam przypadkiem co jakiś czas tego płynu, później po około 10 minutach przez przypadek wytarłam dłonie i palce o poduszkę i po chwili palcem wsunełam kroplę żelu do pochwy gdyż cierpię na jej suchość. Czy mogę być w ciąży? Pozniej doszlo do stosunku, w prezerwatywie, bez wytrysku.

Odnośnik do komentarza

Jezeli chlopak dotykal penisem na ktorym znajdowal sie preejakulat moich miejsc intymnych, zatrzymal sie na wejsciu do pochwy lecz do niczego nie doszlo oraz dotykal wtedy penisa a pozniej piescil mnie reka oraz palcem bez wkladania go w tamtych okolicach moglos dojsc do zaplodnienia?

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór! We wtorek współżyłem z moją dziewczyną bez zabezpieczenia. Należę do mężczyzn, u których podczas podniecenia pojawia się preejakulat. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, jednak nie doszło do ejakulacji w pochwie partnerki, ale myślę, że preejakulat z pewnością dostał się do jej pochwy. Według kalendarza, jej własnych obserwacji do wtorku miała dni niepłodne,w środę rozpoczęły się dni płodne, a w niedzielę (10.01) kalendarz pokazuje jej, iż ma owulację. Czy istnieje szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

1 stycznia doszło do kontaktu przez bieliznę. On bokserki, ja wycięte majtki,spodenki. Ruchy jak przy stosunku, nacisk na pochwę. Było mokro,moja bielizna. Nie wiem czy był wytrysk, czy preejakulat. Po pewnym czasie dotknęłam wilgotnych spodenek i przejechałam po wargach sromowych.wytarłam się papierem. Okres byl 7 stycznia, trwał jeden dzień krócej.Teraz jest 18 dzień cyklu, 3 dni strasznie bolą mnie piersi, nigdy tak nie miałam.Piersi bolą mnie od strony pach.Obwódki brodawek są lekko brązowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...