Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po seksie oralnym i całowaniu


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam takie pytanie. W sobotę doszło do zbliżenia z moim chłopakiem. Byłam wtedy w 9 dniu cyklu a moje cykle są różne od 27-30 dni . On założył prezerwatywę następnie poszedł umyć ręce i założył majtki na których znajdował się płyn preejakulacyjny. Następnie ja ściągałam mu te majtki i kilka razy wsadziłam członka do ust. Potem kilka minut się całowaliśmy a następnie chłopak całował moje narządy płciowe i wkładał palce. Moje pytanie brzmi czy mogło dość do zapłodnienia. ?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Najpierw edukacja, potem kopulacja. Jak sie nie wie, jak dochodzi do możliwości ciąży, to się nie seksi, żeby potem nie srać w majty ze strachu, że zostaniesz mamusią. Proste?

Zastanów się, dziecko, jakim cudem mogłoby tu dojść do zapłodnienia???

Odnośnik do komentarza

Kazdy kiedys zaczynal i ma prawo czegos nie wiedziec W internecie jest tyle rzeczy napisanych ze zaczelam sie zastanawiac czy jest to mozliwe dlatego wolalam zapytac ale niestety u nas W Polsce tylko krzykiem nasmiewaniem i wytykaniem bledow zalatwia sie sprawy

Odnośnik do komentarza
Gość Karen Horney

~ewa103
niestety u nas W Polsce tylko krzykiem nasmiewaniem i wytykaniem bledow zalatwia sie sprawy

Znerwicowana pańcia, która nie potrafi przeżyć odrobiny konstruktywnej krytyki? Oj, z dojrzałością, jak widać, jest słabiutko jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...