Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa99837

Witam! Wczoraj wieczorem zabawialam się ze swoim chłopakiem, nie było żadnej penetracji, a wytrysk nastąpił na ledzwia i kawałek pośladków. Sperma RACZEJ się nie dostała do pochwy. Ciężko stwierdzić ponieważ uzywalismy żelu, bylo mokro i trudno było ocenić czy była tam sperma, mało prawdopodobne, jednak nie wykluczam że znikome ilości się przedostały niżej. Od razu po wytrysku poszłam się umyć. Dodam, iż był to 8 dzień cyklu, 3 dni po końcu okresu. Cykle wahaja mi się w granicach 30-33 dni. Także teoretycznie powinny to być dni nieplodne. Czy istnieje jakaś możliwość ciąży? Czy mam lecieć do apteki po escapelle na wszelki wypadek? Proszę o pomoc, zaczynam panikowac razem z chłopakiem

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. Współzyłam bez zabezpieczenia i sperma dostała się do pochwy. Nie martwiłam sie ale dostałam okresu i nigdy takiego nie miałam. Był krótki bardzo skąpy można powiedziec ze bardzo wodnisty. Zaczełam podejrzewać ciąże. Ginekolog zalecił mi badanie bhcg. zostało zrobione w odstępie 13 dni od tej skąpej miesiączki i wynik wyszedł 0,1. Badanie mam powtórzyć za ok dwa tygodnie. Jakie jest prawdopodobieństwo ze moge być w ciąży i czy badanie bhcg w tak wczesnym okresie moze byc błedne bądz sie mylic? Prosze o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...