Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy ciążowe po seksie bez wytrysku a ryzyko ciąży


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wykonałam test ciążowy z krwi 12 dni po stosunku (bez wytrysku w dni teoretycznie niepłodne), wyszedł ujemny <0.1. Test wykonałam gdyż miesiączka spóźniała się już ok tygodnia. Następnego dnia pojawił się okres jednak był mniej bolesny, skąpy i trwał w zasadzie tylko 2 dni. Powtórzyłam test z moczu po 16 dniach od stosunku i również wyszedł ujemny. Czy jest jeszcze jakaś szansa na ciąże? Żadnych innych objawów nie mam. Jeśli nie ma szans na ciążę to co mogło być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Nie, zostały prawidłowo wykonane w terminie miesiączki. jeśli by nie wystąpiła to istniałoby ryzyko ciąży. A u Ciebie wystąpiła i ponadto test z krwi bhcg (który jest już wiarygodny 9 dni po stosunku) wykazał brak ciąży. Zatem nie masz podstaw do obaw.

Odnośnik do komentarza

Tu już nawet nie chodzi o obawy ale lubię być pewna :) Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja a wtedy wiadomo, że szuka się jakiegoś drugiego dna a w internecie pełno historii gdzie test po 40 dniach od stosunku wciąż był negatywny mimo ciąży itp ;) Mam nadzieję, że jest tak jak pokazują testy ale do lekarza mimo wszystko się wybiorę.

Odnośnik do komentarza

Ciekawość zwyciężyła i skoczyłam jeszcze z rana po test, negatywny, żadnego nawet cienia :)
Pierwszy zrobiłam 10 dni po stosunku (z ciekawości, bo jednak okres już być powinien) i był negatywny a po ok 30 minutach pojawiła się kreseczka jak włosek cieniutka... wtedy myślałam, że coś się już dzieje. Bhcg w 12 dniu nie wykryła nic, test apteczny w 15 również nic i dziś 25 dni po nadal nic. Teraz już mogę być pewna, bo za dużo już wymyślałam w obie strony, nawet wózki byłam sobie obejrzeć :P Fajnie by było być mamą ale jednak 3 rok studiów i wynajmowane mieszkanie to nie najlepszy moment... Dzięki za pomoc! Kobiecy mózg czasem płata figle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...