Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres


Gość sjfidos

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak.. Ogółnie moje cykle są bardzo nieregularne. Raz są wcześniej, raz później.
W maju miałam dużo nauki, spałam czasami po 4h, mało jadłam, często niezdrowo, miałam 18-stkę, a co za tym idzie wypiłam trochę alkoholu. Piłam czasami codziennie kawę, żyłam w stresie. No i okres przez ostatnie 2 miesiące miałam po 29 dniu, więc teraz.. Spóźnia się tak 5 dni. Chcę zaznaczyć, że w maju nie miał miejsca żaden stosunek, raz chłopak na chwilę włożył mi swojego penisa do pochwy. Preejakulat wcześniej zebrałam chusteczką. Objawy mam jak przed miesiączką: bóle piersi, coraz silniejsze, bóle pleców, brak humoru, niechęć do wszystkiego, apatia, nerwowość, śluz nieprzezroczysty, białawy, w bardzo małej ilości, niska, twarda i lekko rozwarta szyjka macicy. Ale te objawy przyszły trochę później. Pragnę jeszcze zaznaczyć to, że w niedzielę miałam bardzo dużo nerwów, bo zaczęłam, no cóż, popadać w lekką paranoję, widziałam to, czego nie było, bo się bałam, że ciąża. No i z tych nerwów miałam okropne bóle brzucha i strasznie nie piekł. Jak się uspokoiłam, to przeszło. Wczoraj zrobiłam test, czyli ta 2-3 tygodnie po tamtym zdarzeniu z chłopakiem. Wyszedł negatywny. No i się zastanawiam, ile może mi sięjeszcze spóźnić (tylko bez głupich komentarzy typu : 9 miesięcy), a czytałam, że może tak do 2 tygodni, a potem do lekarza. Czy jeszcze bardziej mogłam sobie go opóźnić tym ostatnim stresem w związku z obawami ciąży, której no nie ma. Wiem, że długie, ale chcę normalnie funkcjonować. :x

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...