Skocz do zawartości
Forum

Seks z prezerwatywą a ryzyko ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Współżyłam z chłopakiem w 24 i 25 dniu cyklu, nie było wytrysku,zastosowaliśmy prezerwatywę,początkowo chłopak zaczął nakładać zła stroną, ale szybko zmienił.Mogło się zdarzyć, żeczęść preejekulatu została na prezerwatywie. czy istnieje jakiekolwiek ryzyko ciąży? jeszcze jedna kwestia, to był mój pierwszy raz,następnego dnia współżyliśmy raz jeszcze, ale nie odczuwam przyjemności, tylko ból,nie czułam nic oprócz "pchnięć"Nie byłam spięta,odczuwałam podniecenie. Może zrobiliśmy coś źle?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się ze raczej nie ma wielkiego ryzyka a jeśli chodzi o drugą sprawę to może byłaś za mało "rozgrzana" tez czasem czuje ból podczas seksu kiedy jestem zbyt słabo rozgrzana i np partner pieścil mnie za krótko

Odnośnik do komentarza

Witam ostatnio kochalam sie z chlopakiem . byl to moj 23 dzień cyklu okres mialam 13 lipca a wczesniej 11 czerwca. Bylismy wczesniej nad woda to dykalismy sie narzadami potem zalozylismy prezerwatywe w domu i kochalismy sie . wytrysk mial od razu jak wyszedl ze mnie do prezerwatywy . nic sie nie wylewalo czyli prezerwatywa byla cala . czy moge zajsc w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...